کد خبر: ۲۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۰۴

رحيميان افزود در بين مردمي که با آنها برخورد داشتم اکثريت قريب به اتفاق از آنچه که در ژنو گذشت احساس عزت مي کنند.

نماينده ولي فقيه در بنياد شهيد به شدت از برخي سياست بازان حرفه اي و دنباله هاي رسانه اي آنان انتقاد کرد.

به گزارش فاش حجت الاسلام و المسلمين محمد حسن رحيميان افزود: مگر سخنان رئيس جمهور غير از افشاي چهره نژاد پرستان صهيونيست و ناقضان حقوق بشر و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطين بود که تخريب گران داخلي اينگونه همنوا با اسرائيل و سران استکبار به دکتر احمدي نژاد حمله مي کنند و سخنان عزت آفرين ايشان را سرشکستگي مي دانند.

وي افزود: اين در حالي که اين براي ما سرشکستگي نيست و مايه افتخار ماست که آنها در قلب اروپا منزوي و سرشکسته شدند.

رحيميان ادامه داد: عده اي چون انديشه و راه امام را قبول ندارند و عده اي هم بخاطر اغراض انتخاباتي عملکرد شجاعانه دکتر احمدي نژاد در ژنو را زير سوال مي برند.

وي اضافه کرد: اتفاقي که در ژنو افتاد موجي از مسرت و شادماني در ميان مسلمانان جهان ايجاد کرد و رئيس جمهور ايران را به عنوان نماد و نماينده حق طلبي و دفاع از مردم مظلوم و مقاوم فلسطين مطرح کرد.

وي با تأکيد بر مفتضح شدن نژاد پرستان صهيونيست و حاميان استکباري رژيم غاصب و اشغالگر فلسطين در جريان اجلاس ژنو اظهار داشت :دکتر احمدي نژاد با متانت و تسلط فضاي سخنراني خود را مديريت کرد و مکر دشمنان اسلام را که براي ضايع کردن او از پيش طراحي کرده بودند به خودشان بازگرداند.

رحيميان با اشاره به خروج خفت بار تعدادي انگشت شمار از حاميان رژيم صهيونيستي از صحن اجلاس ژنو گفت: اين تعداد اندک در حالي تلاش کردند جو سخنراني رئيس جمهوري اسلامي ايران را بر هم بزنند که هزاران نفر از حاضران در اين نشست از اتباع کشورهاي مختلف دنيا تا پايان سخنراني دکتر احمدي نژاد در سکوت کامل سراپا گوش بودند و با تشويق هاي يکپارچه خود عملاً شکست طراحي خبيثانه دشمنان را اعلام کردند.

رحيميان با ابراز تأسف از برخورد غير منصفانه برخي افراد و گروه هاي سياسي داخلي با اين موفقيت کم نظير جمهوري اسلامي تأکيد کرد : کساني که عملکرد درخشان رئيس جمهور در ژنو را که موجب عزت، عظمت و محبوبيت جمهوري اسلامي در جهان عرب و اسلام و در نزد همه آزاديخواهان در اروپا و آمريکا شد، وارونه جلوه مي دهند در حق نظام و آرمان هاي امام جفا مي کنند.

رحيميان افزود در بين مردمي که با آنها برخورد داشتم اکثريت قريب به اتفاق از آنچه که در ژنو گذشت احساس عزت مي کنند.

رحيميان گفت: معدودي از فعالان سياسي ، خصوصاً برخي از سايت ها تلاش مي کنند اين حرکت ارزشمند را به عنوان يک سر شکستگي براي جمهوري اسلامي وانمود کنند.

وي اظهار داشت: آنها که اين اقدام رئيس جمهور را نکوهش مي کنند حتي نمي توانند بر کلمه اي از سخنان رئيس جمهور ايراد وارد کنند چرا که کلمات و سخنان ايشان در راستاي خط امام و دستورالعمل هاي آن حضرت در منشور انقلاب و وصيتنام? آن بزرگوار است، اگر اين ايراد را وارد مي کردند که فلان قسمت از حرف هاي رئيس جمهور با حرف هاي امام انطباق ندارد و داراي نقص است قابل قبول بود ولي اين ها به دنبال انتقاد نيستند بلکه خواسته يا ناخواسته بر رسوايي صهيونيست ها سرپوش مي گذارند و افتضاح شان را موفقيت جلوه مي دهند.

رحيميان که خود در اجلاس ژنو حضور داشته است در باره جو حاکم در جلسه سخنراني احمدي نژاد گفت: ابراز احساسات حاضران واقعاً عجيب بود چرا که نه فقط ايرانيان بلکه هيئت هاي مختلف رسمي و NGO هاي غير ايراني نيز زماني که آقاي احمدي نژاد وارد شدند به شدت براي ايشان کف مي زدند و ايشان را مورد تشويق قرار مي دادند.

وي افزود: جمعيت ايراني حاضر در اين جلسه 40 تا 50 نفر بيشتر نبودند که البته اين گروه از جمله خود ما مربوط به هيئت همراه آقاي رئيس جمهور نبوديم بلکه به همراه تشکل هاي حامي فلسطين و در خصوص بحث فلسطين در آنجا حضور پيدا کرده بوديم.

نماينده ولي فقيه در بنياد شهيد افزود: سکوت خاصي در جلسه حاکم شده بود چرا که دنيا حرف جديدي را از زبان رئيس جمهور ايران مي شنيد و آنها اعتراف کردند که آقاي احمدي نژاد دمل اسرائيل را ترکاند و آمريکا را رسوا کرد.

عضو هيئت منصفه مطبوعات رفتار برخي از سايت هاي سياسي داخلي را با رئيس جمهور کينه توزانه خواند و گفت:حرف هايي که اين سايت ها مي زنند هزاران بار بد تر از حرف هاي اسرائيل است.

رحيميان ادامه داد: در سايت هاي مختلف خارجي و شبکه هاي تلويزيوني کشور هاي عربي و اسلامي از اين حرکت آقاي احمدي نژاد اظهار سربلندي مي کنند و نظرات مردم را در قسمت نظرات کاربران سايت هاي خود مي گذارند و از اين حرکت مردمي رئيس جمهور ايران حمايت مي کنند اما در بعضي از سايت هاي ايراني ، هرگونه فحاشي را تحت عنوان نظرات کاربران درج مي کنند، پايه اين ها منطق نيست، اين امر مسئوليت شرعي براي هم? آنهايي در پي دارد که اينگونه در حق نظام جفا مي کنند.

رحيميان با اشاره به انگيزه هاي تخريب گران افزود: عده اي اساساً اين نوع تفکر انقلابي و مبتني بر آرمان هاي امام را قبول ندارند و عده اي ديگر که کم و بيش در چارچوب انقلاب حرکت مي کنند و ظاهرا متعهد و ملتزم به اصول انقلاب هستند ، با اهداف انتخاباتي به تخريب رئيس جمهور روي آورده اند.

وي به اين عده اخير تاکيد کرد: اگر واقعاً متدين و ملتزم به نظام هستيد بايد بدانيد که اين پرده دريدن ها ، تهمت ها و افتراها مسئوليت شرعي دارد؛ هر جا که تفکر امام و راه امام بيشتر متجلي شود ، دل ها بيشتر متوجه آنجا مي شود و امروز هم تجلي روح و تفکر امام در وجود مقام معظم رهبري جلوه گر شده است، هرکس به او متمايل تر و نزديک تر باشد و سعي کند در زير سايه ايشان و سايه ولايت حرکت کند طبيعي است که دل ها به همان جا متمايل مي شود، اين مسلم است، اين را به يقين بدانيد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: