کد خبر: ۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۳۶

شبکه تلویزیونی المنار اعلام کرد که نیروهای امنیتی لبنان دومین شبکه جاسوسی برای رژیم صهیونیستی را طی ماه گذشته شناسایی و بازداشت کردند.

در شرایطی که رژیم صهیونیستی به اتهامات واهی خود علیه برخی کشورهای مسلمان و گروه‌های مبارز ادامه می‌دهند، شبکه تلویزیونی المنار از شناسایی و متلاشی شدن یک شبکه جاسوسی اسراییل در لبنان خبر داد

به گزارش شبکه ایران، شبکه تلویزیونی المنار اعلام کرد که نیروهای امنیتی لبنان دومین شبکه جاسوسی برای رژیم صهیونیستی را طی ماه گذشته شناسایی و بازداشت کردند.

بنا بر این گزارش، نیروهای امنیتی لبنان طی هفته‌های اخیر با تلاش فراوان موفق شدند چندین شبکه‌ جاسوسی را در این کشور شناسایی و متلاشی کنند.

شبکه المنار به نقل از مقامات امنیتی لبنان اعلام کرد که شبکه‌های جاسوسی که برای رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کنند، پس از شناسایی و تعیین میزان خطری که دارند، هدف عملیات پیگیری و تحقیق قرار گرفته و برای بازداشت آن‌ها اقدام می‌شود.

از جنگ سال 2006 میلادی تاکنون، شمار زیادی از شبکه‌های جاسوسی که در راستای منافع صهیونیست‌ها فعالیت می‌کنند پس از شناسایی متلاشی و تعداد زیادی از عوامل آن‌ها نیز به اعدام محکوم شدند. اکثر این شبکه‌ها و افراد، علیه حزب‌الله لبنان جاسوسی می‌کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: