کد خبر: ۲۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۶

من علاقه‌ای به ساخت فیلم انتخاباتی آقای احمدی‌نژاد یا هر نامزد دیگر ریاست جمهوری ندارم، زیرا این نوع تبلیغات را غلط می‌دانم.

نویسنده و کارگردان مجموعه تلویزیونی "یوسف پیامبر" خبر ساخت فیلم انتخاباتی دکتر محمود احمدی‌نژاد را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، فرج‌الله سلحشور در این باره گفت: من علاقه‌ای به ساخت فیلم انتخاباتی آقای احمدی‌نژاد یا هر نامزد دیگر ریاست جمهوری ندارم، زیرا این نوع تبلیغات را غلط می‌دانم.

وی دلایل خود را چنین برشمرد: به عقیده من نامزدی که نتواند پول و سرمایه مناسب و فیلمساز متبحر در اختیار بگیرد، حتی اگر شایستگی داشته باشد ممکن است نتواند موفق شود. در واقع موفقیت یک فیلم تبلیغاتی بیش از هر چیز متکی به سرمایه کافی و در اختیار گرفتن یک فیلمساز توانا است، نه لزوما شایستگی آن نامزد.

سلحشور تصریح کرد: چه بسا نامزد ریاست جمهوری با بودجه بالا، امکانات فراوان و در اختیار گرفتن کارگردانان متعدد در انتخابات نیز موفق شود. اما شایستگی نشستن بر این مسند را نداشته باشد.

این کارگردان افزود: هنر و ارزش و شخصیتم را به این اندازه حقیر نمی‌دانم که از آن در جهت سیاسی استفاده کنم. این کار به عقیده من هنرفروشی است. من با تمام علاقه‌ای که به شخص آقای احمدی‌نژاد دارم، دوست ندارم در این ارتباط فیلمی بسازم.

کارگردان "یوسف پیامبر" در پایان تاکید کرد: بهتر است مجلس شورای اسلامی از نامزدهای ریاست جمهوری بخواهد به جای ساختن فیلم‌های انتخاباتی، روش مناظره را انتخاب کنند. زیرا این روش می‌تواند مردم را به سمت یک انتخاب درست هدایت کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: