کد خبر: ۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۶

آيين نامه اجرايي همسان سازي حقوق بازنشستگان تامين اجتماعي با نظر مساعد و پيگيري هاي مستمر دکتر احمدي نژاد به تصويب رسيد.

دکتر "علي ذبيحي "گفت :با پيگيري هاي مستمر رياست محترم جمهوري ، در جلسه هيات دولت ، آيين نامه اجرايي همسان سازي حقوق بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي به تصويب رسيد.

به گزارش ایرنا، مديرعامل سازمان تامين اجتماعي گفت : آيين نامه اجرايي همسان سازي حقوق بازنشستگان تامين اجتماعي با نظر مساعد و پيگيري هاي مستمر دکتر احمدي نژاد به تصويب رسيد.

وي در ادامه افزود : سال گذشته اقدامات بسيار مهمي در خصوص افزايش حقوق بازنشستگان کشوري و لشکري و حفظ جايگاه و قداست پيش کسوتان در وزارت رفاه و تأمين اجتماعي به انجام رسيد که از آن جمله مي توان به افزايش چشمگير حقوق بازنشستگان کشوري و لشکري و پرداخت همه مطالبات سال هاي قبل اين عزيزان اشاره کرد.

شايان ذکر است در سال هاي گذشته همواره حقوق بازنشستگان تأمين اجتماعي به مراتب بيشتر از دريافتي بازنشستگان کشوري و لشکري بود ، به همين دليل در راستاي سياست مهرورزي دولت نهم، سازمان تأمين اجتماعي با مکاتبات مختلف و تشکيل کارگروه هاي ويژه و صرف ساعت ها زمان، طرح ها و سناريوهاي مختلفي را براي رفع اين مشکل تهيه و به دولت ارائه نمود که خوشبختانه با موافقت و مساعدت رياست محترم جمهوري در دور دوم سفرهاي استاني در مازندران رسيدگي به اين خواسته مهم شتاب بيشتري گرفت و با پيگيري هاي همه جانبه و تصويب ديشب آن در هيأت محترم وزيران، اين خواسته به حق جامعه کارگري و بازنشستگان تأمين اجتماعي، خوشبختانه از قوه به فعل درآمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
UNITED STATES
۱۱:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
0
0
الحمدلله . تمام مشکات مملکت با همین چندرقاز اضافه حل شد