کد خبر: ۲۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۵
دیگر به تماس های نود جواب ندهید!

عادل فردوسی پور که از لحن صحبت های آذری خوشش نیامده بود به دفاع از برنامه نود پرداخت و خطاب به آذری گفت: شما می خواهید ناکامی و شکست خود را بر سر دیگران بیندازید که به خاطر نیافتن مقصر، برنامه نود را بهترین نقطه برای شلیک انتقادات خود کرده اید ...

یکی از پرکارترین و جذاب ترین برنامه های یکسال اخیر برنامه نود شب گذشته در حالی به صفحه تلویزیون رفت که بیش از 3 ساعت به طول انجامید و بینندگان بسیاری را تا اولین ساعات بامداد به خود جلب کرده بود.

به گزارش « شفاف » ، از جمله مهمترین بخش های برنامه دیشب نود درگیری لفظی عادل فردوسی پور با سعید آذری مدیر عامل تیم فوتبال ذوب آهن بود.

این درگیری از آنجا آغاز شد که آذری مقصر تمام ناکامی های اخیر تیم فوتبال ذوب آهن را برنامه نود و مهمانان آن دانست که در طی برنامه های گذشته با انتقاد از عملکرد باشگاههای صنعتی به تخریب باشگاه ذوب آهن پرداخته اند.

آذری با انتقاد از حرف های واعظ آشتیانی مدیر عامل استقلال و رسول فلاح مدیر عامل برق شیراز که در هفته های گذشته بر صندلی میهمانی برنامه نود قرار گرفته بودند افزود: برنامه نود با دعوت از این میهمانان به تخریب باشگاه ذوب آهن اصفهان پرداخته است.

بنا بر این گزارش، عادل فردوسی پور که از لحن صحبت های آذری خوشش نیامده بود به دفاع از برنامه نود پرداخت و خطاب به آذری گفت: شما می خواهید ناکامی و شکست خود را بر سر دیگران بیندازید که به خاطر نیافتن مقصر، برنامه نود را بهترین نقطه برای شلیک انتقادات خود کرده اید؛ میهمانان در این برنامه حق صحبت کردن دارند و هر حرفی که آنان میزنند را نباید به برنامه نود ربط داد و در این برنامه به سوی تمامی اهالی فوتبال باز است تا بیایند و از حق شان دفاع کنند.

آذری که به نظر می رسید تا قبل از برنامه نود بسیار مشتاق حضور در برنامه نود بوده، در جواب فردوسی پور گفت: مطمئن باشید من اگر به برنامه نود هم دعوت شوم به هیچ وجه حاضر به حضور در این برنامه نیستم و تاکنون هم مشتاق به حضور در برنامه شما که برنامه ایست برای تخریب باشگاهها، نبوده ام.

فروسی پور در پاسخ به آذری افزود: پس اگر لطف کنید دیگر از این به بعد تماس های تلفنی برنامه نود را هم پاسخ ندهید تا خیال خود را به کلی راحت کنید که این صحبت فردوسی پور با پاسخ مثبت از سوی آذری همراه شد.

این درگیری لفظی تا پایان صحبت های دو طرف ادامه داشت تا اینکه به خاطر کمبود وقت و ازدیاد برنامه ها فردوسی پور مجبور به خدا حافظی با آذری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
0
0
متاسفانه برنامه نود علیرغم این همه مخاطبی که دارد تاثیرات منفی ان بر فوتبال ایران بیش از فوایدش است برداشتن حرمت ها وورود به حیطه اختلافات بین باشگاه ها مربیان وبازیکنان گرچه از یک سو باعث جلب مخاطب می شود ولی وقتی درنظر بگیریم که میلیون ها نفر در حال تماشای برنامه هستند بار مسئولیت این برنامه را چند برابر می کند توجه برنامه های شبکه به دو تیم پرطرفدار غیر قابل انکار است در شبکه دو اقای کوثری که عملا با اختصاص وقت برنامه به تیم استقلال وتیم هایی که باید با تیم های رقیب استقلال مسابقه دهند بدنبال بهره برداری خاص خود است واز سوی دیگر اقای فردوسی پور گاهی چنان وارد مسائل حاشیه ای می شود که گویا می خواهد دادگاه تشکیل دهد وحکم صادر می کند این برنامه گاهی رسالت رسانه ملی را فراموش می کند وخود جنجال سازی می کند تاکنون چقدر از وقت این برنامه به فوتبال پایه اختصاص داده شده ایا صرف توجه به حاشیه های تیم ها وبازیکنان ومربیان مهمتر است ویا توجه به فوتبال رده های سنی ویا حداقل رقابت های زیرگروه های لیگ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
0
0
چه ارزيابي مسخره اي اراده كردي بالايي
...
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
0
0
برنامه نود برنامه ی یسیار جالب و زیبایی است که یکسری پشت پرده ها را برای مردم آشکار میکند.
در اینجا جا دارد که از اجرای بسیار بسیار مسلط و زیبای عادل فردوسی پور نیز تشکر کنم.
ناشناس
CANADA
۲۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
0
0
barnameye navad fogholadast makhsosan adel
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
0
0
بهترین برنامه ای که تا حالا دیدم که همیشه دنبالش میکنم برنامه 90است چون برنامه نود واقیت های فوتبال رو میگن خیلی دشمن داره ولی هیچ غل... نمی تونن بکنن بهترین مجری که دیدم فقط عادل فردوسی پور
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
0
0
عادل جان توانائي اين رادارد اگربخواهد دوعكس را در شرق وغرب دنيا دعوا بيندازد