کد خبر: ۲۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۰

حضور امیر قلعه نویی در برنامه نود ، که اتفاقا قلعه نویی دل خوشی از گردانندگان آن ندارد، هواداران استقلال را نگران‌تر از همیشه به بستر فرستاد.

برخی افراد در باشگاه استقلال احتمال می‌دهند امیر قلعه نویی به زودی از سمت خود استعفا خواهد داد و فصل بعد را در باشگاه‌ دیگری به فعالیت می پردازد.

به گزارش شبکه ایران، حضور امیر قلعه نویی در برنامه نود ، که اتفاقا قلعه نویی دل خوشی از گردانندگان آن ندارد، هواداران استقلال را نگران‌تر از همیشه به بستر فرستاد.

قلعه نویی در مصاحبه طولانی خود در 90 که با غیبت مدیرعامل تیم همراه بود ، در کمال آرامش و خونسردی به سئوالات بعضا تند فردوسی‌پور جواب داد ، اما در پاسخ به پرسشی درباره آینده کاملا 50-50 حرف زد. او می‌گوید:"مسئولان استقلال دو بار به من پیشنهاد تمدید قرارداد دادند که من جواب دادم بحث در این باره بماند برای وقتی که من تمرکز بیشتری دارم."

اما قلعه نویی در حرف‌های غیر رسمی با دوستان نزدیک خود از جدایی خبر داده است. بعضی‌ها زمان این جدایی را بعد از بازی جام حذفی مقابل مس رفسنجان می‌دانند و عده‌ای از بازی مقابل الجزیره در ابوظبی حرف می‌زنند که به احتمال زیاد آخرین بازی امسال استقلال خواهد بود.

ظاهرا قلعه نویی از فشارهای چندماه گذشته دل چرکین است.همین‌طور از برخی مسائل که گوشه‌هایی از آن را در 90 بازگو کرد:" من به آقایان هیات مدیره گفته بودم که تیم به محض آغاز لیگ قهرمانان افت می‌کند.تمهیدات لازم را هم پیش‌بینی کرده بودم ، اما به آنها عمل نشد."

این البته یک سبک مختص به او هم هست.حتما به خاطر دارید که او بعد از اولین قهرمانی استقلال در لیگ هم در جشن قهرمانی حاضر نشد و گفت که می‌رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: