کد خبر: ۲۴۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۰

ساعت ‌٣٠/١٣ يكي از روزهاي پاياني سال گذشته زني هراسان در تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي ‌١١٠ از مرگ دختر ‌٢٠ ساله‌اش به نام بنفشه در منزل‌شان واقع در خيابان دولت خبر داد كه بلافاصله با اطلاع يافتن ماموران كلانتري ‌١٢٤ قلهك از موضوع، قاضي محمدحسين شاملو بازپرس كشيك قتل پايتخت را در جريان وقوع اين حادثه قرار دادند.

جواني كه متهم است دختري دانشجو را قرباني سوءظن خود كرده، در مقابل بازپرس جنايي اعتراف كرد.

به گزاش ايسنا، ساعت ‌٣٠/١٣ يكي از روزهاي پاياني سال گذشته زني هراسان در تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي ‌١١٠ از مرگ دختر ‌٢٠ ساله‌اش به نام بنفشه در منزل‌شان واقع در خيابان دولت خبر داد كه بلافاصله با اطلاع يافتن ماموران كلانتري ‌١٢٤ قلهك از موضوع، قاضي محمدحسين شاملو بازپرس كشيك قتل پايتخت را در جريان وقوع اين حادثه قرار دادند.

بازپرس ويژه‌ي قتل تهران، پس از حضور در صحنه به همراه اكيپ تخصصي عوامل بررسي صحنه‌ي جرم متشكل از پزشك كشيك قانوني، عوامل تشخيص هويت و كارآگاهان اداره‌ي ‌١٠ آگاهي، در حالي با جسد خون‌آلود بنفشه روبه‌رو شد كه ظاهرا بر سر سجاده‌ي نماز اقدام به زدن رگ دست خود كرده بود.

با بررسي سه ساعته‌ي جسد در صحنه‌ي حادثه، بازپرس ويژه‌ي قتل با توجه به برخي شواهد موجود در صحنه نظر به وقوع جنايتي مرموز داد و نهايتا با توجه به آنكه آلت قتاله‌اي در محل وجود نداشت و ضمنا آثار ضربه روي سر متوفي مشهود بود، فرضيه قتل قوت گرفت.

در پي پررنگ شدن فرضيه‌ي جنايت به دليل آنكه اثري از ورود به عنف در صحنه وجود نداشت، ظن بازپرس نسبت به فردي آشنا تقويت شد و سرانجام فردي كه پدر و مادر مقتول نيز به او مظنون بودند تحت پيگرد كارآگاهان جنايي قرار گرفت.

با به دست آمدن سرنخ‌هاي لازم از اين شخص كه جواني ‌٢٢ ساله به نام علي است، ماموران موفق شدند وي را شب يكشنبه در خانه‌اش بازداشت كنند.

اين متهم ابتدا با رد هر گونه جنايت، قتل بنفشه را گردن نگرفت اما زماني كه با دلايل محكم بازپرس شعبه‌ي اول بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران مواجه شد، نهايتا لب به اعتراف گشود و پرده از راز قتل بنفشه برداشت.

اين متهم به بازپرس جنايي گفت: من به بنفشه علاقه داشتم. مدتي بود كه به رفتارهاي او مشكوك شده بودم. مدام احساس مي‌كردم با كسي در ارتباط است. روز حادثه وقتي به داخل خانه‌ رفتم، متوجه شدم كه پدر و مادرش خانه نيستند. شك خود را با او در ميان گذاشتم اما عصباني شد و با هم دچار درگيري لفظي شديم. ناگهان از شدت عصبانيت او را به عقب هل دادم و در همين حين سرش به گوشه‌ي ميز پذيرايي خورد و بيحال شد. به قدري ترسيده بودم كه نمي‌دانستم بايد چكار كنم. همان لحظه تصميم گرفتم صحنه‌ي حادثه را خودكشي جلوه بدهم. به همين دليل با چاقويي كه از آشپزخانه برداشتم، رگ دستش را بريدم و با برداشتن چاقو متواري شدم.

به گزارش ايسنا، پس از اخذ اعترافات متهم به جنايت، پرونده‌ي وي جهت تكميل تحقيقات در اختيار كارآگاهان آگاهي قرار گرفت و متهم با صدور قرار قانوني روانه‌ي بازداشتگاه شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: