کد خبر: ۲۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۰

ناطق نوری در واکنش به سوالی در مورد سخنان اخیر منتسب به حجت الاسلام شجونی مبنی بر اینکه تنها اراذل و اوباش و زنهای خیابانی به اصلاح طلبان رای می دهند گفت: من این حرفها را بی ربط می دانم.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه به هیچ وجه نمی توان نام خلیج فارس را تغییر داد گفت: حتی اگر مسابقات یا برنامه ای لغو شود از موضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ناطق نوری صبح چهارشنبه در حاشیه برگزاری همایش خلیج فارس در محل مرکز همایشهای بین المللی رایزن با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نمی توان نام خلیج فارس را تغییر داد گفت: موضع ما درباره خلیج فارس همان است که در این همایش بیان شد. در واقع این نام با وجود هر ایرانی عجین است و با هیچ چیز قابل ملاحظه نیست.

وی با اشاره به اسناد و مدارک متقن تاریخی در این خصوص تصریح کرد: تمامی اسناد تاریخی و حقوقی این موضوع را اثبات می کند و به طور کلی نام خلیج فارس به هیچ وجه قابل تغییر نیست و ما هیچگاه از این نام کوتاه نخواهیم آمد.

ناطق نوری در واکنش به موضوع طرح برخی شروط مبنی بر حذف نام خلیج فارس از مدالهای ورزشی در مسابقات ورزشی کشورهای اسلامی تصریح کرد: همانگونه که گفتم ما به هیچ وجه از این نام نمی گذریم ولو اینکه ایستادگی در این موضع به عدم شرکت در برنامه ای یا مسابقاتی شود.

وی در واکنش به سوالی در مورد سخنان اخیر منتسب به حجت الاسلام شجونی مبنی بر اینکه تنها اراذل و اوباش و زنهای خیابانی به اصلاح طلبان رای می دهند گفت: من این حرفها را بی ربط می دانم.

وی درباره موضع جامعه روحانیت مبارز در این خصوص گفت: اینکه کسی عضو مجموعه ای باشد سخنش را نباید به حساب کلیت آن مجموعه بگذاریم و نگاه ما به هیچ وجه اینگونه نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: