کد خبر: ۲۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۲:۲۶

مسئولان اماراتي از ورود مسافراني که داراي گذرنامه ايراني بوده و قصد مسافرت به بحرين را داشتند، با اين ادعا که بحريني‌ها از آنها خواسته‌اند، مسافران با گذرنامه ايراني را به هواپيماهايي که به مقصد منامه پرواز مي‌کنند، راه ندهند، جلوگيري کردند.

مسئولان فرودگاه دوبي، از سوار شدن مسافران ايراني به هواپيمايي که مقصدش منامه بود، جلوگيري کردند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، مسئولان اماراتي از ورود مسافراني که داراي گذرنامه ايراني بوده و قصد مسافرت به بحرين را داشتند، با اين ادعا که بحريني‌ها از آنها خواسته‌اند، مسافران با گذرنامه ايراني را به هواپيماهايي که به مقصد منامه پرواز مي‌کنند، راه ندهند، جلوگيري کردند.

اين گزارش حاکي است، روز دوشنبه، 28 بهمن ماه، شماري از مسافران ايراني پرواز دوبي ـ منامه، هنگامي که با در دست داشتن بليت تأييد شده قصد سوار شدن به هواپيما را داشتند، با جلوگيري مسئولان فرودگاه دوبي روبه‌رو شدند و از پرواز بازماندند.

در اين باره، سه تن از اين مسافران به «تابناک» گفتند: ما با اين‌که بليت‌هاي تأييد شده و ويزاي بحرين را همراه داشتيم، اجازه سوار شدن نيافتيم و در پاسخ به اين‌که چرا اجازه نمي‌دهيد، اماراتي‌ها مدعي شدند: مسئولان بحريني از ما خواسته‌اند تا اطلاع بعدي، اجازه مسافرت هيچ شخصي با گذرنامه ايراني را صادر نکنيم.

گفتني است، بحريني‌ها در روزهاي اخير، به دليل اظهارنظر برخي از چهره‌هاي سياسي ايران مبني بر سستي شاه سابق ايران در از دست دادن بحرين به عنوان استان چهاردهم ايران، به شدت واکنش نشان داده‌اند.

همچنين در صورت تأييد چنين كاري از سوي بحريني‌ها، دستگاه ديپلماسي کشورمان براي جلوگيري از تکرار چنين اقدامات گستاخانه‌اي، بايد اقدامي جدي انجام دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
بفرماييد ديدين اين بحريني ها هم به تبع اماراتي ها رو در آوردند. بابا به خد ا قطع رابطه با اينان به نفع ماست
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
بشین تا اقدام جدی کنند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
بيبينيد گستاخي اين شيخ نشين هاي عرب رو، و ببينيد تضيفع ما ايرانيها رو واقعا ما اينقدر بدبخت شديم؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۹ - ۱۳۸۷/۱۲/۰۱
0
0
ايراني هاي عزيز تور خدا امارات -دبي و ديگر كشور هاي حوزه خليج هميشه فارس را تحريم و به اين مكانهاي حرام نرويد.