کد خبر: ۳۰۱۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵

هشتاد نماینده مجلس طی تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از رفتار تبعیض آمیز هیئت نظارت بر مطبوعات در مواجه با رسانه‌ها انتقاد کردند.

هشتاد نماینده مجلس طی نامه‌ اعتراضی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به رفتار تبعیض آمیز هیئت نظارت بر مطبوعات اعتراض کردند.

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تائید این خبر گفت: نمایندگان در این نامه قید کرده‌‌اند که چرا هیئت نظارت بر مطبوعات به روزنامه‌ای که اقدام به تبلیغ رسانه‌ فرانسوی توهین کننده به پیامبر اسلام کرده، تذکر نمی‌دهد؟ اما رسانه‌های مدافع انقلاب اسلامی یکی‌ پس از دیگری به دادگاه معرفی می‌شوند؟.

وی افزود: این تذکر در جلسه علنی امروز مجلس به دلیل کمبود وقت قرائت نشد اما در این نامه و تذکر آمده است که چرا به رسانه‌های منتقد و انقلابی به بهانه عدم رعایت مصوبات برخی نهادها تذکر داده می‌شود و در عین حال به رسانه‌‌های که مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره حصر سران فتنه را زیر سؤال می‌برند، تذکری داده نمی‌شود.

رسایی گفت: سؤال ما این است که چرا در عین راهی کردن رسانه‌های منتقد به دادگاه با با رسانه‌ توهین کننده به سپاه و بسیج ملاطفت می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: