کد خبر: ۴۵۷۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: اطمینان می دهیم که شورا منسجم و یکپارچه طی روزهای آینده با روند تعیین شده به انتخاب شهردار آینده خواهد پرداخت.

به گزارش شفاف، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: اطمینان می دهیم که شورا منسجم و یکپارچه طی روزهای آینده با روند تعیین شده به انتخاب شهردار آینده خواهد پرداخت.

سیدحسن رسولی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران از محسن هاشمی برای تداوم حضورش در شورای شهر تشکر کرد و گفت: اطمینان می دهم که اعضای شورای شهر تهران تا انتها، در شورای شهر به صورت یکپارچه و منسجم عمل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه صبح امروز در جلسه هم اندیشی صمیمانه اعضای شورای شهر به مرحله تعیین مصادیق اولیه شهردار آینده تهران پرداختیم، اظهار کرد: خوشبختانه انسجام بسیار خوبی میان اعضای شورا وجود دارد.

رسولی گفت:‌به موکلین خود اطمینان می دهم که مصمم هستیم تا انتها شورایی را که به صورت یکپارچه تشکیل داده ایم، همچنان به صورت منسجم نگه داریم و در خدمت شهروندان باشیم.

این عضو شورا گفت: از طرفداران محسن هاشمی اعم از احزاب و اشخاص حقیقی که براساس حق شان خواهان قرارگرفتن او در جایگاه شهرداری بودند تشکر و عذرخواهی میکنم.

وی ادامه داد: هاشمی برخورد بسیار بزرگ منشانه و اخلاقی در این باره داشت که جز این از خاندان هاشمی انتظار نمی رفت. او به سیره مرحوم آیت الله هاشمی رفتار و اعلام کرد که نظر جمع را می پذیرم. او شرایط قرار گرفتن در سمت شهردار و حتی بالاتر از این مسئولیت را دارد از این رو صمیمانه از ایشان تشکر می کنم.

رسولی گفت: اطمینان می دهیم که شورا منسجم و یکپارچه طی روزهای آینده با روند تعیین شده به انتخاب شهردار آینده خواهد پرداخت.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: