کد خبر: ۴۵۸۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در تماسی تلفنی مراتب تاسف و تاثر وزیر آموزش و پرورش و همچنین حمایت کامل وزارتخانه را به معلم مضروب ابلاغ کرد.

به گزارش شفاف، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در تماسی تلفنی مراتب تاسف و تاثر وزیر آموزش و پرورش و همچنین حمایت کامل وزارتخانه را به معلم مضروب ابلاغ کرد.

به دنبال ضرب و شتم یک معلم توسط والدین دانش آموز در شهرستان حمیدیه، بعدازظهر دیروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت، مرتضی نظری، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در ارتباطی تلفنی با این معلم مضروب ضمن ابراز تاسف از این رویداد غیرقابل قبول؛ مراتب تاثر و تاسف بطحایی، وزیر آموزش و پرورش را به وی ابلاغ کرد.

وی در این تماس ضمن انتقال پیام وزیر مبنی بر حمایت کامل وزارت آموزش و پرورش از این معلم، این اقدام را به شدت تقبیح کرد و ابراز داشت که وزارت آموزش و پرورش در تمام مراحل درمانی، قضایی و حقوقی در کنار معلم خود خواهد بود.

گفتنی است عصر امروز، وزیر آموزش و پرورش؛ طی دستوری معاون حقوقی و امور مجلس خود را مسئول پیگیری کامل این رویداد و احقاق حقوق معلم مضروب کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: