کد خبر: ۴۸۱۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴

شرکتهای حسابداری همیشه بر اساس سابقه و پیشینه خود تجزیه تحلیل و در زمره بهترین شرکت های حسابداری در تهران قرار میگیرند  که ارائه دهنده کلیه خدمات حسابداری ازجمله عملیات مالی و مالیاتی اعم از ثبت اسناد حسابداری جاری و معوقه ، محاسبات حقوق و ارسال اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده ، اصلاح حساب  و ... می باشند.

لازم به ذکر است خدمات مالی  در اقتصاد روز فقط به ارائه خدمات حسابداری نیست بلکه در کنار خدماتی که ارائه می شود کیفیت و ضمانت ، هزینه پایین ، امنیت اطلاعات ،  پشتیبانی ، تضمین تعهدات و مشاوره در کلیه امور مالی نیاز مشتری است و برای مشتریان به جز ارائه خدمات حسابداری این موارد هم  اولویت زیادی دارد.

با توجه به سطح بندی  بسیار گسترده ی نیرو کار حرفه حسابداری (کمک حسابداری – کارشناس حسابداری – حسابدار ارشد – رئیس حسابدرای – مدیر مالی – مشاور مالی – مشاور مالیاتی )  شرکتها و متقاضیان اکثرا به اشتباه دنبال شرکت های حسابداری ارزان قیمت می باشد ، درحالی که بهتر است همیشه دنبال شرکتهای حسابداری با قیمت مناسب باشند چرا که بسیاری از شرکت های حسابداری برای افزایش سود بیشتر با استخدام نیروی صفر ( کمک حسابدار ) مسئولیت کار مالی مشتریان خود را که حساس ترین امور برای شرکتها می باشد به حسابدارهای کم تجربه خود میسپارند که این امر موجب بوجود آمدن مشکلات زیادی برای شرکت می شود.

شرکت حسابداری نمونه با تمرکز بر آماده سازی و برنامه ریزی مالیاتی، برای کلیه شرکت های هر اندازه (بزرگ و کوچک ) و همچنین برای افراد حقیقی پلن مجزا ارائه میدهند . موسسه حسابداری معتبر معمولا برنامه استخدام خود را بر جذب حسابدار رسمی عضو جامعه پایه گذاری می نمایند و تمامی حسابداران خود را با قوانین مالیاتی فعلی ( قانون مالیات های مستقیم و ارزش افزوده و قانون تجارت و ... ) مسلط می نمایند. حسابدار های موسسه های حسابداری با توجه به تغییرات قوانین مالیاتی و بالطبع تغییر استراتژی برنامه ریزی مورد نیاز مالی با برگذاری دوره های آموزشی مستمر توسط مدیران خود همیشه سطح حسابدارن و مشاوران مالیاتی خود را در بالاترین تراز نگه می دارند.

چه مواردی جزء خدمات حسابداری حساب میشود؟

ارسال اظهارنامه عملکرد – پایان تیر

ارسال اظهارنامه ارزش افزوده  - 15 پس از پایان هرفصل

ارسال گزارشات فصلی ( معاملات فصلی ماده 169) - 45 روز پس از پایان هر فصل

تهیه گزارشی آمار و ارقام و ایرادات مجموعه

بررسی کامل سیستم حسابداری و رویه های جاری

 بررسی و رفع نواقص آیین نامه و چارت های سازمانی

تهیه نظام بودجه بندی جامع

بررسی و آنالیز حساب جاری شرکاء

بررسی و آنالیز سنی حسابهای راکد ( جهت منظور نمودن ذخایر )

اصلاح هزینه های سرمایه ای و جاری

تهیه صورت مغایرت بانکی بصورت روزانه و ماهانه

ارائه برنامه مدون جهت جلو گیری جرائم مالیاتی

و …

 چه تعداد شرکت حسابداری در تهران می باشد؟

امروزه شرکت های حسابداری بسیاری در تهران فعال می باشد ولی فقط  در تعداد اندکی از آنها حسابداران رسمی مشغول به کار می باشد اکثر شرکتهای حسابداری با استخدام نیروی کم تجربه مشکلات زیادی برای شرکتها بوجود می آورند که متقاضیان باید خیلی در این مورد دقت داشته باشند تا با پیدا کردن شرکت حسابداری خوب خیال خودشان را در بخش مالی راحت نمایند.

آیا موسسه حسابداری مسئول پرداخت مالیات می باشد؟

این روزها متاسفانه خیلی از موسسات حسابداری بدون برنامه و حتی بدون تراز اظهارنامه عملکرد ارسال می کنند و پس از دریافت مبلغ قرارداد خودشان را بطور کامل از بحث مالیات کنار می کشند و از حضور در هئیت های سر باز می زنند. متقاضیان باید با موسسه حسابداری قرارداد منعقد نمایند که مسئولیت جرائم مالیات را برعهده بگیرد و خود مدیران موسسه در هئیت های مالیاتی حضور به عمل بیاورند مدیرانی که در کاهش جرائم مالیاتی تخصص داشته باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: