کد خبر: ۵۰۳۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

کاپیتان تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد که تعطیلی مسابقات لیگ برتر یک تصمیم منطقی است.

روزبه شاه‌علی‌دوست در گفت و گویی، در ارتباط با وضعیت مسابقات لیگ برتر فوتبال و دوری تیم‌ها از شرایط تمرین و مسابقه گفت: شرایط برای بازیکنان و تیم‌ها سخت شده است. الان چند هفته است که باید در خانه تمرین کنیم و باشگاه‌های بدنسازی هم تعطیل هستند، با این وضعیت فقط 20 درصد از شرایط تمرینی مهیاست و طبیعی است که بازیکنان با مشکل مواجه شوند. امیدوارم هر چه زودتر این ویروس کشنده از بین برود و شرایط به حالت طبیعی برگردد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید تصمیم به تعطیلی قطعی مسابقات بگیرند؟»، خاطر نشان کرد: من در این مدت زیاد صحبت نکردم که برخی فکر کنند به خاطر شرایط سایپا در جدول، قصد سوءاستفاده دارم. مدت‌هاست که تمرکز نداریم و از تمرینات گروهی دور هستیم، این در حالی است که تیم‌های دیگر هم چنین وضعیتی دارند و زمان ریشه‌کن شدن کرونا هم که مشخص نیست. اگر هم قرار باشد لیگ بعد از یک ماه دیگر برگزار شود، طبیعتاً تیم‌ها نیاز به چند هفته تمرین آماده‌سازی دارند که با این شرایط زمان زیاد از دست می‌رود.

شاه‌علی‌دوست اظهار داشت: با این وضعیت بهتر است لیگ برتر را تعطیل کنند تا لیگ فصل آینده هم با مشکل مواجه نشود. الان خودمان و خانواده‌های‌مان استرس داریم و با این شرایط خیلی سخت است که مسابقات برگزار شود. با این حال امیدوارم یک تصمیم قاطع گرفته شود تا هر چه زودتر از این بلاتکلیفی خارج شویم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: