کد خبر: ۵۰۳۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به افزایش مسافران اتوبوس‌های پایتخت بعد از اجرای گام دوم فاصله‌‌‌گذاری اجتماعی هوشمند، گفت: موفقیت فاصله‌گذاری در گرو تقویت ناوگان است.

به گزارش شفاف، محمود ترفع با اشاره به اشتغال دو سوم کارکنان از روزگذشته اظهار کرد: شاهد افزایش مسافران اتوبوس‌های تهران هستیم و تلاش کرده‌ایم تا با استفاده از تمام ظرفیت ناوگان موجود و اجرای طرح فاصله‌گذاری در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، ضمن پاسخ‌گویی به تقاضای شهروندان، موضوعات مربوط به ایمنی و سلامت مسافران را نیز تا جای ممکن مورد توجه قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه فاصله‌گذاری، یکی از راهکارهای افزایش ایمنی و بهداشت مسافران است، بیان کرد: در صورت اجرای صحیح طرح فاصله‌گذاری و رعایت دقیق آن از جانب شهروندان، می‌توانیم به اثربخش بودن این طرح امیدوار باشیم.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه با تمام ظرفیت برای سرویس‌رسانی در خدمت شهروندان هستیم، گفت: انتظار داریم شهروندان  از سفرهای غیر ضرور پرهیز کرده و در صورت استفاده از ناوگان اتوبوسرانی، علاوه بر استفاده از ماسک و دستکش، حتماً رعایت فواصل تعیین شده در اتوبوس‌ها را نیز مد نظر داشته باشند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه ناوگان اتوبوسرانی پایتخت قبل از شرایط کرونا نیز با کمبود جدی مواجه بود، یادآور شد: موفقیت طرح فاصله‌گذاری، علاوه بر مشارکت شهروندان، در گرو تقویت ناوگان است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: