کد خبر: ۵۰۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از پلمب یک هزار و ۷۲۶ واحد صنفی متخلف در ۱۶ روز خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار حمید هداوند در تشریح عملکرد کمیته‌های هفت‌گانه مقابله با ویروس کرونا پلیس تهران بزرگ اظهار کرد: در کنترل مبادی ورودی و خروجی پایتخت از هشتم تا بیست و دوم فروردین، بیش از 14 هزار دستگاه خودرو که فاقد پلاک تهران بودند برگشت داده شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه از هشتم تا 24 فروردین در محور تهران ـ قم و جاده قدیم تهران ـ قم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 85 درصد کاهش تردد  داشته‌ایم، گفت: در این مدت در مجموع تعداد تردد وسایل‌نقلیه در سطح استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 58 درصد کاهش داشته است.

وی بیان کرد: در این مدت از بیش از 60 هزار واحد صنفی بازدید و به 17 هزار و 571 واحد صنفی تذکر داده شد همچنین تعداد یک هزار و 726 واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

این مقام انتظامی افزود: در این مدت تعداد 70 واحد گشت تلفیقی با نمایندگان اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اتحادیه‌ها به صورت روزانه فعالیت داشته‌اند.

هداوند در تشریح عملکرد کمیته حمل و نقل درون‌شهری، عنوان کرد: در این مدت به بیش از 9 هزار وسیله‌نقلیه که به بوستانها و پارکها مراجعه کرده بودند تذکر داده و در مواردی جریمه 30 هزار تومانی اعمال شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به عملکرد کمیته فضای مجازی، افزود: همچنین در این مدت 39 نفر که در زمینه تبلیغ و فروش اقلام بهداشتی غیر مجاز فعالیت می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در تشریح عملکرد کمیته اطلاع‌رسانی و عملیات روانی، گفت: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با استفاده از پتانسیل رسانه‌های جمعی از جمله صدا و سیما حدود 195 دقیقه برنامه تلویزیونی از شبکه‌های مختلف سیما تهیه و سنجش شد  و بیش از 354 تخته بنر در سطح شهر با شعار در خانه بمانیم تهیه و نصب شده است.

وی درباره عملکرد کمیته بهداشت نیز گفت: در مدت مذکور حدود 18 هزار پک بهداشتی  شامل ماسک و دستکش و محلول ضد عفونی‌کننده تهیه و در بین کارکنان توزیع شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: