کد خبر: ۵۰۴۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹

تعدادی از کارگردانان جهان مانند «گی‌یرمو دل تورو» و «دارن آرونوفسکی» برای روزهای قرنطینه خانگی فهرست تماشای فیلم نوشتند.

به گزارش شفاف، «گی‌یرمو دل تورو» کارگردان ضدجنگ «هزارتوی پن» اخیراً در صفحه شخصی خود در توئیتر فهرستی از فیلم‌ها  و سریال‌های مورد علاقه خود را منتشر کرده است و از دیگر دوستان خود نیز خواسته است تا فهرست‌ فیلم‌های مورد علاقه خود را منتشر کنند.

این کارگردان که به علت شیوع کرونا فیلمبرداری فیلم «کوچه کابوس» را تعلیق کرده است فیلم‌هایی مانند «چهره‌ی یک زن» به کارگردانی «گوستاف مولاندر» «شغل»  ساخته‌ «ارمانو اولمی» و «دخترانگی»  اثر «سلین سیاما» و سریال‌هایی مانند «اوزارک» «بهتر است با سال تماس بگیرید» و مسابقه‌ی «بریده» را انتخاب کرده است.

«اسکات دریکسون» کارگردان قسمت اول «دکتر استرنج» در پاسخ به توئیت دل تورو نوشته است که سریال «توسعه‌دهندگان» به نویسندگی «الکس گارلند» را دنبال می‌کند. او در مورد این مجموعه که پخش فصل اول آن به تازگی از FX به پایان رسیده می‌نویسد: «تریلر جذابی است بر اساس تئوری‌های فلسفی/علمی چند جهانی و جلوه‌های بصری آن بسیار چشم‌نواز است.»

«دارن آرونوفسکی» نیز به فیلم‌های جذاب‌تر و مشهورتری اشاره کرده است که شامل «املی» «بارتون فینک» ساخته برادران کوئن «راشامون» ساخته کوروساوا و «یادآوری کامل» می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: