کد خبر: ۵۰۶۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد، مسئولان این باشگاه برای انتخاب جانشین میودراگ رادولوویچ با هیچ مربی مذاکره نکرده‌اند.

احمد جمشیدی در گفت و گویی، در مورد آخرین وضعیت رادولوویچ و اینکه سرمربی ذوب‌آهن چه زمانی به ایران بازخواهد گشت، گفت: مدیرعامل باشگاه دو روز پیش به صورت ویدئوکال با رادولوویچ صحبت کرد و ایشان هم گفت به دلیل مشکلاتی که شیوع بیماری کرونا در اکثر کشورها به وجود آورده است، نتوانسته خودش را به ایران برساند. در این زمینه مشکلات پروازی و برخی مسائل دیگر ایجاد شده که بازگشت سرمربی تیم را با مشکل مواجه کرده است.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در واکنش به اینکه گفته می‌شود رادولوویچ دیگر تمایلی برای بازگشت به ایران ندارد، تأکید کرد: وی چنین حرفی را نزده و قصد دارد به ایران برگردد تا فعالیتش را ادامه دهد، ولی در این مورد مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم برطرف شود.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا خبر مذاکره باشگاه ذوب‌آهن با چند مربی دیگر صحت دارد؟»، تصریح کرد: وقتی سرمربی ما گفته است که قصد بازگشت به ایران را دارد دلیلی ندارد دنبال مربی دیگری باشیم. ما فعلاً نمی‌توانیم براین اساس تصمیم بگیریم که رادولوویچ قطعاً نمی‌خواهد به ایران بیاید. ما با مربیان دیگر هیچ مذاکره‌ای انجام ندادیم و فعلاً منتظر بازگشت این مربی هستیم. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اگر مشکلات برای بازگشت این مربی برطرف نشود آن وقت باشگاه باید تصمیم بگیرد.

جمشیدی در پایان اعلام کرد، جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن برای بررسی آخرین وضعیت این باشگاه در هفته جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: