کد خبر: ۵۰۷۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

مدیرکل مشاوره، امور تربیتی و مراقبت از راه اندازی نهضت آموزش و توانمندسازی معلمان و دانش آموزان در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی از مرداد امسال خبر داد.

راه اندازی نهضت آموزش برای معلمان در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی از مرداد

به گزارش شفاف، مسعود شکوهی مدیرکل مشاوره، امور تربیتی و مراقبت آموزش و پرورش در گفت و گویی، درباره تمهیدات انجام شده این اداره کل برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: آسیب‌های اجتماعی عوامل زمینه‌ای بسیاری از قبیل عوامل فرهنگی، اجتماعی، خانوادگی و فردی را مورد توجه دارد و برای همین اموزس‌هایی را در بعد فردی در نظر داریم.

او ادامه داد: آموزش و آگاهی بخشی به دانش آموز از عوامل موثر در مقابله با این موضوع بوده که در برنامه درسی و فوق برنامه دانش آموزان آمده است از طرفی بهش دیگری از کار هم آموزش والدین خواهد بود.

شکوهی با اشاره به اجرای برنامه نماد گفت: در برنامه مراقبتی در نظر گرفته شده از مرداد امسال تا آبان نهضت آموزش و توانمندسازی برای همکاران فرهنگی و دانس آموزان را پیش بینی کردیم تا موضوع مراقبت اجتماعی در در سطوح اولیه آموزش داده شود.

مدیرکل مشاوره، امور تربیتی و مراقبت همچنین راه اندازی سامانه جامع را از دیگر عوامل در نظر گرفته شده برای مواجهه با آسیب‌های اجتماعی دانست.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: