کد خبر: ۵۰۸۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲

پروفسور غلامحسین نادری پدر پیوند کلیه بیمارستان شریعتی تهران در راه خدمت به بیماران بستری در اثر ابتلا به بیماری کرونا در گذشت.

به گزارش شفاف، غلامحسین نادری عضو هیات علمی دانشگاه تهران ، از بنیان گذاران بخش پیوند بیمارستان دکتر شریعتی یکی از جراحان نام آشنای جهان در پیوند اندام بوده که تاکنون بیش از ۲۵۰۰ پیوند کلیه موفق در کشور انجام داده و طی سالیان خدمت در کشور توانسته منشا خدمات پزشکی فراوانی نظیر تربیت شماری از پزشکان و جراحان، انجام جراحی و درمان رایگان و رسیدگی به خانواده های بیماران فرودست در پرونده کاری خود باشد واکنون شماری از بیماران نیازمند پیوند کلیه همچنان در لیست انتظار برای جراحی این پزشک قرار دارند.

سازمان نظام پزشکی، رئیس انجمن ارولوژی ایران، بیماران پیوندکلیه ، پزشکانی چون، محمدحسین ماندگار، سیدعلی ملک حسینی، هادی سبزواری در پیامی شهادت او را به خانواده محترم این پزشک، جامعه پزشکی ایران، بخش ارولوژی ونفرولوژی بیمارستان های ایران تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است: این هجران جانکاه را به خانواده شریف و همکاران داغدار آن عزیز و جامعه پزشکی ایران تسلیت می‌گوییم و از خدای قادر متعال برای ایشان شکیبایی بسیار می‌خواهیم. امیدوارم خدای بزرگ روح مهربان این شهید بزرگوار را به پاس آرامشی که همواره به دیگران هدیه می داد در آغوش امن و آرام خویش به شادمانی ابدی مهمان فرماید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: