کد خبر: ۵۰۸۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

شبکه نمایش در ژانر منتخب هفتگی خود به ژانر «جنایی» و در بخش صحنه‌گران به مرور آثار مهدی هاشمی خواهد پرداخت.

به گزارش شفاف، شبکه نمایش، از شنبه ۲۱ تیرماه تا جمعه ۲۷ تیر ساعت ۱۳ فیلم‌های شاهد عینی، کاغذهای رنگی، برگ و باد، پاشنه بلند ۲، دوچرخه باز، باجناق ها و ماه عسل را به روی آنتن می‌برد.

روز شنبه ۲۱ تیر ماه فیلم سینمایی شاهد عینی به کارگردانی جهانبخش لک محصول ۱۳۸۰ به مناسبت روز حجاب و عفاف در همین باکس در ساعت ۱۳ از این شبکه پخش خواهد شد.

فیلم های ویژه تابستان شبکه نمایش به ترتیب تعطیلات در اردوگاه تابستانی، مکاتبه، کیم مامور مخفی، شامیتاب، به خاطر خواهرم، هدیه ای برای آقای تومی و هتل بزرگ بوداپست، از شنبه تا جمعه ساعت ۱۵ پخش می شوند.

فیلم بازهای شبکه نمایش می توانند یکی از محبوب ترین ژانرهای تاریخ سینما یعنی ژانر جنایی را از شنبه تا جمعه به ترتیب با تماشای فیلم های مخمصه، شمال از شمال غربی، سایه به سایه، سیکاریو، فارگو، هفت و جدامانده از این شبکه دنبال کنند.

مهدی هاشمی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس تلویزیون و تئاتر هم این هفته مهمان شبکه نمایش می‌شود.

وی نخستین بازی سینمایی‌اش را در فیلم «زنده باد ...» ساختۀ خسرو سینایی تجربه کرد. اما بازی او در مجموعه تلویزیونی سلطان و شبان بود که نامش را سر زبان‌ها انداخت و او را به شهرت رساند. بازی او در فیلم دو فیلم با یک بلیت، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را برای او به ارمغان آورد.

علاقه مندان به بازی این بازیگر نام آشنا می‌توانند از شنبه تاجمعه ساعت ۲۱ به ترتیب فیلم های بگذار زندگی کنم، غریبه، دوفیلم با یک بلیت، آلزایمر، ضد گلوله، رژیم طلایی و سیانور را مشاهده کنند.

در باکس ساعت ۲۳ این شبکه به ترتیب فیلم های ماجراجویان چینی، زندگی پی، زندگی آدلاین، دکل، پنجره مخفی، آب های جهنمی و برای گریس از شنبه تا جمعه پخش خواهد شد.

فیلم «آب های جهنمی» (Dark Waters) به کارگردانی تادهاینس محصول ۲۰۱۹، پنجشنبه ۲۶ تیرماه در ساعت ۲۳ برای نخستین بار از این شبکه پخش می شود.

در کلاسیک هفته پیش‌رو فیلم‌های کلانتر و گمشده فضایی، گربه ۹ دم، مرد هزار چهره، تله مرگ، اجبار، راز سوم و نوادا اسمیت از شنبه تا جمعه در ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: