کد خبر: ۵۰۸۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک، می‌توانند تا ۳۱ تیرماه آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

۳۱ تیرماه؛ آخرین مهلت شرکت در یک جشنواره ادبی

حمید حسنی دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک، در گفت و گو با خبرنگار  شفاف، درباره روند ارسال اثر به این جشنواره ادبی گفت: این روزها شاعران و نویسندگان آثار خود را برای شرکت در جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک به دبیرخانه ارسال می‌کنند. داوران جشنواره‌ در حال حاضر تنها آثار ارسالی به جشنواره‌ها را دریافت می‌کنند و هنوز به مرحله بررسی آثار نرسیده اند.

او افزود: هنوز تصمیمی برای تمدید مهلت دریافت اثر نگرفته ایم؛ بنا هم نداریم  مهلت ارسال اثر برای شرکت در جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک را تمدید کنیم. علاقه مندان می‌توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره‌ تا ۳۱ تیرماه ارسال کنند.

دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک ادامه داد: احتمال دارد مجبور شویم اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز و داستان کوتاه اراک را به صورت مجازی برگزار و یا با همکاری یکی از شبکه‌های صدا و سیما، آن را از تلویزیون پخش کنیم. البته در صورتی این کار را انجام می‌دهیم که بتوانیم با صدا و سیما در این باره رایزنی کنیم و به توافق برسیم.

 

انتهای پیام/ 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: