کد خبر: ۵۰۹۲۴۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

پس از ضرب و شتم کادر درمان اورژانس بیمارستان شهرستان اهر افراد ضارب توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، مدیر بهداشت و درمان شهرستان اهر در آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد ناامنی و تخریب برخی اموال اورژانس و ضرب و شتم ۵ نفر از کادر درمان اورژانس بیمارستان باقرالعلوم این شهرستان گفت: این اقدامات باعث می شود نتوانیم به بیماران و شهروندان خدمات ارائه کنیم.

یکی از پرستاران که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است در این خصوص اظهار کرد: این افرادی که فضای اورژانس را ناامن کردند و مانع خدمات‌رسانی به سایر شهروندان شدند، مشکل خاصی نداشتند و یک خونریزی کوچک در انگشت داشتند، اما قبل از آنها باید به یک کودک که دچار سوختگی شده بود رسیدگی می‌کردیم، ضارباان نوبت را رعایت نکرده و با عصبانیت امنیت و آرامش فضای بیمارستانی را مختل کردند.

دستگیری ضاربان کادر درمان در اهر

قدرت آقاپور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اهر گفت: چهار نفر از مراجعه کنندگان به بیمارستان باقرالعلوم اهر بنا به دلایلی نامشخص به وسیله میله های آهنی پنج نفر از کادر درمانی، پرستاران و نگهبانان این مرکز درمانی را مورد ضرب و شتم قرار دادند و برای ساعاتی مانع از ارائه خدمات در این مرکز شدند.

او افزود: در این حادثه خساراتی نیز به تجهیزات و وسایل پزشکی و درمانی بیمارستان وارد شده است. مهاجمان به کادر درمانی بیمارستان باقرالعلوم این شهرستان دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: