کد خبر: ۵۱۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: در راستای تکریم و منزلت هرچه بیشتر بازنشستگان و ارائه خدمات به این قشر شریف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش شفاف، امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با حضور در آیین کلنگ زنی پروژه بزرگ اداری رفاهی ویژه بازنشستگان وزارت دفاع اظهار کرد: این پروژه با زمینی به مساحت تقریبی ۱۵۶۲ متر مربع در ناحیه ۵ منطقه ۷ شهرداری تهران واقع شده و با تراکم بنای ۵۰۰۰ مترمربع در ۸ طبقه که سازه آن بتونی می‌باشد، ساخته خواهد شد.

وی با تبریک ۲۵ مردادماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، هدف از اجرای این پروژه را آسایش و دسترسی بازنشستگان معزز وزارت دفاع عنوان کرد و افزود: دو طبقه از این مجتمع با واحد‌های ۲۱ و ۳۵ متری برای رفاه و آسایش عزیزان بازنشسته وزارت دفاع که از دیگر استان‌ها به تهران آمده و یا برای انجام و پیگیری امور اداری و مسائل کاری به ستاد وزارت مراجعت می‌کنند، می‌باشد.

امیرشعبانیان در تشریح بیشتر مشخصات این پروژه گفت: این مجتمع با به روز‌ترین امکانات و در فضایی کاملاً استاندارد دارای ۱۶ واحد اقامتی، ۱۰ واحد اداری، سالن اجتماعات با گنجایش ۲۵۰ نفر برای گردهمایی و ضیافت‌های بازنشستگان وزارت دفاع می‌باشد.
امیر شعبانیان با بیان اینکه در راستای تکریم و منزلت هر چه بیشتر بازنشستگان و ارائه خدمات به این قشر شریف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، افزود: امیدواریم مراحل ساخت این مجتمع به سرعت به پایان رسیده و شاهد گردهمایی‌های همرزمان سال‌های جهاد و شهادت بوده تا بتوانیم به عنوان خادم، خدمتگزاران شایسته‌ای باشیم.

گفتنی است، سردار اردستانی رئیس کانون بازنشستگان وزارت دفاع، در ابتدای آیین کلنگ زنی ساختمان کانون بازنشستگان وزارت دفاع که جمعی از رؤسای سابق این کانون و مدیران و پیشکسوتان نیرو‌های مسلح نیز حضور داشتند، ضمن تشریح اقدامات و خدمات مهم کانون بازنشستگان وزارت دفاع به تشریح چگونگی ساخت این پروژه پرداخت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: