کد خبر: ۵۱۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۵

سایت TENAA با انتشار تصاویر جدید از گلکسی Z فولد ۲، این دستگاه را از زاویه‌های مختلف نشان داد و طراحی دوربین آن را فاش کرد.

به گزارش شفاف، به لطف فهرست موجود در سایت مخابرات چینی TENAA، ما اکنون تصاویر جدیدی از گلکسی Z فولد ۲، گوشی منعطف بعدی سامسونگ در دست داریم، این عکس‌ها به وضوح کنار و جلوی این گوشی تاشو را به ما نشان می‌دهد.

این دستگاه در تصاویر منتشر شده خاموش است در نتیجه ما هیچ ایده‌ای از نحوه کار کردن آن نداریم؛ مانند آنچه در رونمایی از Z فولد ۲ در اوایل ماه اوت اتفاق افتاد. اما تصاویر منتشر شده در سایت TENAA چند زاویه جدید از این دستگاه را به ما نشان می‌دهند که تاکنون ندیده بودیم. برای مثال جایگاه دوربین این دستگاه کوچک‌تر از آن چیزی است که ما تاکنون در گوشی‌های مختلف دیده‌ایم.

تصاویر جدید گلکسی Z فولد ۲

این تصاویر همچنین تائید می‌کنند که دوربین‌های عقب موجود در دستگاه مذکور با موارد استفاده شده در سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ یکسان هستند؛ البته بدون وجود بیضی عمودی زیر فلش که در سامسونگ گکلسی نوت ۲۰ اولترا تعبیه شده و لیزر فوکوس را در خود جای داده است. از آنجایی که انتظار می‌رود گلکسی Z فولد ۲ حتی از نسخه اصلی نیز گران‌تر باشد، ضعف بخش دوربین آن در مقابل یک گوشی دیگر از همین شرکت واقعا جالب نیست.

زاویه کنار گلکسی Z فولد ۲

متاسفانه فهرست سایت TENAA مشخصات کامل این دستگاه را فاش نمی‌کند، اما شماره مدل SM-F9160 را لو می‌دهد. این سایت همچنین ادعا می‌کند که پیش‌خرید این دستگاه توسط شرکت‌های آمریکایی از ۲ سپتامبر آغاز خواهد شد و در تاریخ ۱۸ سپتامبر فروش رسمی آن شروع می‌شود.

زاویه کنار گلکسی Z فولد ۲

ویژگی جالب لولای گوشی منعطف جدید سامسونگ

در رویداد آنپکد سامسونگ، ما گوشی منعطف جدید سامسونگ را در یک تیزر تبلیغاتی دیدیم و متوجه شدیم که این شرکت لولای دستگاه جدید خود را دوباره طراحی کرده است، بدین شکل که هر بار شما دستگاه خود را می‌بندید گردوغباری که ممکن است درون لولا باشند به بیرون ریخته می‌شود. این راه حل مطمئنا پس از مشکلات پیش آمده برای گلکسی فولد به ذهن طراحان شرکت سامسونگ رسیده است.

گفته می‌شود این دستگاه از یک باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپری استفاده می‌کند و با اینترنت همراه نسل پنجم سازگاری دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: