کد خبر: ۵۱۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بعد از فوتبال و چند رشته خاص یکی از حوزه‌هایی که در نشاط و شادی اجتماعی بسیار موثر خواهد بود، اتومبیلرانی است.

به گزارش شفاف، سید رضا صالحی امیری در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان جدید فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری اظهار داشت: بعد از فوتبال و چند رشته خاص یکی از حوزه‌هایی که در نشاط و شادی اجتماعی بسیار موثر خواهد بود، اتومبیلرانی است. مدیران فدراسیون مسئولیتی اجتماعی بر عهده دارند که بسیار بالاتر از مسئولیت سازمانی آنهاست.

وی تاکید کرد: متاسفانه فشارهای سنگین اقتصادی جامعه را دچار استرس کرده و در این بین فدراسیون اتومبیلرانی می‌تواند آغازگر یک حرکت اجتماعی برای ایجاد نشاط در بین مردم باشد.ب اید زمینه حضور بانوان نیز در رشته‌های ورزشی از جمله  اتومبیلرانی و موتورسواری مهیا باشد. آنها نیمی از جامعه هستند و اندازه نیمی از جامعه حق دارند.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: جوانان به تخلیه انرژی نیاز دارند. یکی از فضاهای پرنشاط حوزه اتومبیلرانی و موتورسواری است که بسیار پرهیجان است.

وی عنوان کرد: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ارزیابی مثبتی از عملکرد سرپرست فدراسیون دارند و برای تقویت آن حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: