کد خبر: ۵۱۰۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

نشست تخصصی فدراسیون بین المللی ورزش‌های دانشگاهی فیزو فروم با برگزیده شدن پروژه زهرا بصیری دانشجوی کشورمان از دانشگاه بوعلی‌سینا همدان به پایان رسید.

  به گزارش شفاف، نشست تخصصی فدراسیون بین‌المللی ورزش دانشگاهی (فیزو فروم) برای اولین بار به صورت مجازی در قالب میزگرد و کارگاه‌های تخصصی با محوریت سلامت و ورزش دانشگاهی – ظرفیت‌های ورزش دانشگاهی- چالش‌های ورزش دانشگاهی (دیجیتال سازی، رتبه بندی دانشگاه‌ها، ورزش دانشگاهی در ایام شیوع کرونا) با مشارکت حدود 1400 شرکت کننده از کشورهای مختلف برگزار شد.

در حاشیه فیزو فروم برنامه‌های جانبی از جمله برگزاری مسابقات الکترونیک فیفا، شطرنج، تورمجازی بوداپست و پروژه دانشجویی با محوریت فیزو گنجانده شده بود. در این پروژه دانشجویان در هفت گروه دسته بندی و با یکدیگر به رقابت پرداختند. دانشجویان در زمان هشت روز پروژه ها را تدوین و در خلال فروم ارائه کردند. نهایتا پروژه دانشجویی که نماینده کشورمان در آن حضور داشت با عنوان «در مسیر رهبری: آنچه ورزش پیرامون زندگی به ما می‌آموزد» عنوان پروژه منتخب فیزو و مقام نخست را کسب کرد.

 زهرا بصیری دانشجوی دانشگاه بو علی سینا همدان عضو تیم برگزیده فیزو بود که در کنار دانشجویانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، انگلستان، آفریقای جنوبی، پاناما، باربادوس به‌عنوان برنده نهایی پروژه مذکور معرفی شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: