کد خبر: ۵۱۱۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

 

فروشگاه اینترنتی ایران میز

برای داشتن یک خانه کامل با دکوراسیون عالی بدون شک لوازمی نیاز است که این ایده را محقق سازد. یکسری از لوازم بدون شک جایگاه ویژه ای دارند و وجود آن ها در خانه می تواند خانه را زیباتر نماید و تاثیر بسیاری بر روی دکوراسیون کلی خانه داشته باشد. مبلمان راحتی اولیه ترین جز در دکوراسیون است زیرا فضای بسیاری از خانه را اشغال می کند و بسیار در دید است و به طور روزمره از آن استفاده زیادی می شود پس مدل آن تاثیر بر تمام خانه خواهد داشت .

در مرحله بعدی میز ناهار خوری است که می تواند تکمیل کننده دکوراسیون در کنار مبلمان باشد زیرا میز در اتاق ناهار خوری قرار می گیرد  و شاید در برخی از خانه ها در آشپزخانه قرار گیرد. باز هم می توان گفت به دلیل استفاده بسیار و فضایی که اشغال می کند می تواند تاثیرگذار باشد. اما باید دقت نمود که میز به صورتی انتخاب شود تا هماهنگ با مبلمان باشد حتی رنگ آن نیز می تواند با سایر لوازم ست باشد. در نهایی ترین مرحله تخت خواب قرار دارد که شاید گفته شود در اتاق دیگری است و دیده نمی شود  اما چنین نیست و نباید نوع و مدل آن جدا از سایر لوازم خانه باشد.

مبل راحتی - ایران میز

مبلمان راحتی

مبلمان راحتی می تواند فضای خانه شما را تغییر دهد و دکوراسیون شما را نیز تکمیل نماید. به طور مثال  اگر دکوراسیونی مدرن دارید می توانید مبلی ظریف با دسته هایی کوچک انتخاب نمایید و اگر دکوراسیون شما کلاسیک است می توانید مبلی بزرگ تر با دسته های پهن و حتی گاهی مبل هایی که کمی چوب های منبت کاری شده در دسته هایش به کار رفته خریداری نمایید. مبل باید دارای یکسری از ویژگی ها باشد که بتوان از آن به عنوان یک مبلمان راحتی عالی نام برد. در ادامه چند مورد از ویژگی های مبلمان راحتی را بررسی خواهیم نمود.

ویژگی‌های مبل خوب چیست

  • ارتفاع قسمت پشتی مبل راحتی باید خوب و مناسب باشد تا بتواند شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند و در بر بگیرد.
  • قسمت پشتی مبل باید استاندارد باشد تا بتواند گودی کمر را به خوبی پوشش دهد.
  • ارتفاع مبل از سطح زمین بهتر است به صورتی باشد که پا‌ها نه خیلی از زمین کشیده و نه خم بماند.
  • اگر رویه مبل از چرم باشد باید سطح آن به صورت ناصاف باشد تا از تعریق بیش از حد جلوگیری نماید.
  • قسمت‌های مختلف در مبلمان راحتی باید نرمی استانداردی داشته باشند به صورتی که نه خیلی سفت باشند که باعث کمر درد شوند و نه خیلی نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.
  • وزن مبل از دیگر ویژگی‌هایی است که باید هنگام خرید به آن توجه نمود. مبل باید سبک باشد تا به سادگی بتوان آن را حمل نمود اما نه سبکی بیش از حد زیرا در این صورت نشان از چوب بی کیفیت و نامرغوب در ساخت چارچوب آن دارد که استحکام چندانی ندارد و خیلی زود فرسوده می شود. مبل های سنگین گران قیمت تر هستند و چوب مرغوب در آن ها به کار رفته است. در نهایت انتخاب با شما خواهد بود که چه نوع مبلی خریداری نمایید
  • رویه مبل اگر پارچه است بهتر از پارچه های مرغوب استفاده شود . پارچه های جیر و مخملی هم گرم هستند و هم در صورت نامرغوب بودن جنس آن ها دچار از دست دادن بافت خود می شوند و در اصلاح کچل می شوند.

تخت خواب دونفره ایران میز

تخت خواب

تخت خواب در انواع بسیار مختلفی مانند مبلمان و بوفه و غیره طراحی و ساخته می‌شود. تخت خواب سلطنتی، کلاسیک و مدرن از نمونه‌های مختلف تخت می باشند که با توجه به دکوراسیون کلی خانه و اتاق خواب انتخاب می شوند. همچنین داشتن فضای کافی برای قرار دادن این تخت خواب ها در اتاق باید مد نظر باشد و در واقع متناسب با فضا باید نوع تخت خواب را انتخاب نمایید.

تخت مناسب برای فضای اتاق خواب

اگر نیاز دارید که تخت خواب دو نفره خریداری نمایید و فضای اتاق شما گنجایش انواع مختلف تخت ها را دارد می توانید تخت خواب دو نفره ای انتخاب نمایید که دو نفر به صورت راحت بر روی آن جای بگیرند و جای اضافی نیز در کنار خود داشته باشند تا بتوانند راحت استراحت نمایند.

در قسمت بالای تخت تاج تخت قرار می گیرد که در هر نوع به شکلی خاص و متفاوت طراحی شده است. همچنین ارتفاع تخت نیز به صورت استاندارد بین 55 تا 60 سانتی متر می باشد تا برای نشستن بر روی تخت به زانو ها فشار وارد نشود و ارتفاع تخت از زمین باید 30 سانتی متر باشد تا بتوان به راحتی زیر تخت را تمیز نمود و جاروبرقی به زیر آن برود. البته اگر تخت شما جک دار و دارای باکس می باشد قسمت زیر تخت پر است دیگر وجود فاصله از زمین معنایی ندارد.

جنس تخت خواب سرویس خواب

تخت خواب ها با توجه به طرح دارای جنس های مختلفی می باشد. اما معمولا تخت خواب ها  از دو جنس چوب و فلز ساخته می‌شوند. جنس رویه تزئینی تخت در قسمت تاج از پارچه و چرم تهیه و ساخته می‌شود. اما باز هم در نهایت نوع دکوراسیون شما است که مشخص می کند جنس تخت باید از چه چیزی باشد.

نحوه انتخاب تشک برای تخت خواب

برای اینکه بتوانید یک تشک خوب برای تخت خواب خود انتخاب نمایید باید ابتدا انواع آن را بشناسید و بدانید هر یک چه ویژگی هایی دارد و مناسب برای چه استفاده ای می باشد. از جمله ویژگی هایی که به تشک ها و خوشخواب های جدید اضافه شده ضد آب بودن، ضد حریق بودن و ضد نفوذ حشرات بودن پارچه های تشک ها است که ایده ای بسیار جالب است خصوصا برای هتل ها می باشد و این ویژگی های بسیار عالی خواهد بود.

به طور کلی تشک های فنری برای افرادی که سن پایین دارند مناسب است و همچنین وزن کمی نیز دارند مانند کودکان.

تشک های طبی و فنری نوع دیگری هستند که می توان گفت دسته ای عمومی هستند و برای هر سن و وزنی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اما تشک های طبی فنردار نیستند و خاصیت طبی دارند و بیشتر برای افرادی که مشکلات کمردرد و بیماری ارتوپدی دارند مورد استفاده قرار می گیرد تا در حفظ آناتومی بدن به آنان کمک نماید.

 

میز غذا خوری ایران میز

میز ناهارخوری

برخی از خانه ها متراژ بالایی دارند و به همین دلیل هر قسمت از خانه دارای فضای کافی و تفکیک شده می باشد به طور مثال اتاق ناهار خوری به صورت جداگانه وجود دارد که می توان در آن به راحتی میز ناهار خوری قرار داد. قسمتی به عنوان راهرو وجود دارد که برای کنسول مناسب است و قسمت پذیرایی نیز جای کافی دارد تا بتوان مبلمان و بوفه را در آن جا قرار داد. اما برای خانه های کوچک اوضاع کمی متفاوت است زیر اتاق ناهار خوری وجود ندارد و فضای پذیرایی محدود است و نمی توان در آن جا میز ناهار خوری قرار داد و همچنین در آشپزخانه نیز چنین اوضاعی برقرار است. در این جا باید از ایده های جدید و نو کمک گرفت تا بتوان یک میز ناهار خوری داشت.

در ادامه این متن چند نمونه از میزهای تاشو و کوچک را قرار داده ایم که می توانید اطلاعاتی در مورد آن ها به دست بیاورید.

میز ناهارخوری کوچک مدرن

شما می توانید یک میز را در فاصله بین آشپزخانه و پذیرایی قرار دهید در این صورت هم آشپزخانه دارای اپن شده است و هم اینکه شما یک میز ناهار خوری زیبا و کوچک خواهید داشت. طرح آن بستگی به فضای شما دارد اما بدون شک بهتر است به سراغ مدل های مدرن و جذاب بروید.

میز ناهارخوری کوچک تاشو

از جمله جدیدترین نمونه های میز، میزهای تاشو می باشند که اگر بتوانید آن را با صندلی ها تاشو همراه نمایید بدون شک ایده جالبی اجرا کرده اید و همچنین در مقابل فضای زیادی از خانه شما اشغال نخواهد شد. هر زمان به میز نیاز داشتید می توانید میز و صندلی را باز نمایید و از آن استفاده نمایید و زمانی که دیگر میز نیاز ندارید خیلی ساده آن ها را تا کرده و در گوشه ای قرار می دهید.

میز ناهارخوری کم جا

میزهای کم جا تقریبا مدلی شبیه به میزهای تاشو دارند اما با این تفاوت که زمانی که جمع می شوند بر روی دیوار قرار می گیرند و حالتی شبیه به قفسه و یا کمد پیدا می کنند که به دکوراسیون خانه شما نیز کمک خواهد نمود. مدل های میز کم جا مانند تخت خواب های کم جا در سال های گذشته توانستند تحولی عظیم در دکوراسیون های خانه ها به وجود بیاورند و بهترین جای موضوع اینجاست که شما می توانید به سلیقه خودتان میز را به نجار سفارش دهید تا دقیقا مطابق با اندازه موجود در فضا آن را بسازند.

حتی می توانید در قسمت پشتی میز طرح هایی سفارش دهید تا بر روی چوب نقش ببندد و زمانی که میز را تا کردید یک دکور زیبا و منقش در خانه خودنمایی کند. زمانی که شما نیاز داشته باشید یک میز در اختیار شما خواهد بود و زمانی که نخواهید یک دکور زیبا و جذاب در یک گوشه از خانه وجود خواهد داشت.

برای خرید انواع مبلمان های راحتی ، میزهای ناهار خوری چوبی و تخت خواب و سرویس خواب می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران میز به آدرس www.iranmiz.com مراجعه کنید .

لوگو ایران میز

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: