کد خبر: ۵۱۱۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

برنامه ریزی‌های زیادی برای برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو انجام شده بود، اما با شیوع کرونا در کشور، این نمایشگاه لغو شود.

به گزارش شفاف، هرچند برنامه ریزی های زیادی برای برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو انجام شده بود، اما با توجه به شیوع کرونا در کشور و به منظور اطمینان از سلامت کامل مخاطبان، نمایشگاه سال جاری لغو شود.

باوجود برنامه ریزی ها و تلاش های صورت گرفته که از ابتدای سال جاری برای برگزاری هرچه بهتر سیزدهمین دوره این نمایشگاه، که با امید بهبود شرایط شیوع بیماری کرونا آغاز شد، متاسفانه این امر محقق نشد و با عدم کاهش شیوع این بیماری و شمار مبتلایان در بازه زمانی کنونی مواجه هستیم.

این موضوع باعث ایجاد تردید در اطمینان کامل از سلامت مخاطبان و مشارکت کنندگان این نمایشگاه که سرمایه های اصلی این حوزه از فناوریست شده است، بنابراین با عنایت به شرایط موجود و همکاری با بخش های مختلف کشور از جمله ستاد ملی کنترل بیماری کرونا، که در راستای کنترل این بیماری تلاش می‌کنند، ستاد اجرایی این نمایشگاه تصمیم بر عدم برگزاری این دوره از نمایشگاه را گرفته است.

بدیهی است متعاقب عادی شدن شرایط در صورت امکان تاریخ برگزاری نمایشگاه بطور رسمی اعلام خواهد شد.

همچنین مشارکت کنندگان این نمایشگاه که اقدام به اخذ غرفه در نمایشگاه کرده‌اند، جهت بازپرداخت وجوه با دبیرخانه تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: