کد خبر: ۵۱۲۱۹۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با یکی از بهترین و قدرتمندترین تیم ها بازی داریم که مدعی قهرمانی آسیاست.


به گزارش شفاف، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با السد اظهار داشت: با یکی از بهترین و قوی ترین تیم های این دوره باید بازی کنیم. السد با مربی خوبش، یکی از مدعیان کسب جام است.

وی افزود: ما هم در چند دیدار اخیر نشان داده ایم به معنای واقعی یک تیم هستیم و یک ستاره داریم که آن هم پرسپولیس است. فکر می کنم حریف ستارگان و بازیکنان خوب زیادی دارد که کارمان را سخت می کند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باید تمرکز زیادی برای مهار بازیکنان السد و استفاده خوب از فرصت ها داشته باشیم. ان شاء الله بتوانیم مثل بازی قبلی که نشان دادیم تیم خوب و بزرگی هستیم، عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی ادامه داد: خودم خیلی به بازیکنان امیدوارم. اگر باور داشته باشند می توانیم بازی را ببریم، این اتفاق رخ می دهد. امیدوارم در نهایت دیدار خوبی باشد که نتیجه اش هم به سود ما باشد.

وی درباره اینکه چه موضوعی در تیم السد وجود دارد که باید مراقب آن باشید، گفت: موارد زیادی وجود دارد زیرا ستارگان فوق العاده و در خطوط مختلف تیمی بازیکنان خیلی خوبی دارد. روی نیمکتشان هم یک مربی باهوش می نشیند و این کار را برای تمام تیم ها سخت می کند.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: ما هم پرسپولیس هستیم و برای خود اهداف بزرگی تعیین کرده ایم که برای رسیدن به آنها حاضر هستیم فداکاری کرده و از جان مان بگذریم. باید با تمام وجود بازی کنیم تا سبب افتخار هواداران شویم.

گل محمدی افزود: می دانیم هواداران پرسپولیس منتظر بازی فردا و خبرهای خوب از سوی بچه های ما هستند. به همین دلیل با تمام وجود بازی می کنیم. در نشست قبلی هم گفتم یکی دو بازیکن ما با مصدومیت و حتی یکی از بچه ها با شکستگی پا بازی می کند اما برخی ها باور نکردند اما این واقعیت است.

وی اظهار داشت: تیمی هستیم که بچه های آن از جان مایه می گذارند و سه چهار نفر با زور پزشکان و دارو بازی می کنند. البته این موضوع جای خوشحالی دارد زیرا نشان می دهد تیم واقعی هستیم که حاضریم برای همدیگر و هواداران جان خود را هم فدا کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره برنامه ریزی هایش برای خطوط مختلف این تیم گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. دیدار قبلی را خیلی خوب شروع کرده و به موقع هم گل زدیم. در نهایت توانستیم فشار حمله ها را ادامه بدهیم و به گل های بیشتری هم دست پیدا کنیم.

گل محمدی تصریح کرد: خیلی خوب است که یک تیم زود به گل برسد و در این حالت بازی برای این تیم راحت تر می شود. امیدوارم در دیدار با السد هم این اتفاق بیفتد. پرسپولیس به یک تیم هجومی با زدن گل های زیاد معروف شده و از بازیکنان خواستم هیچگاه عطش گلزنی شان کم نشود.

وی ادامه داد: شرایط سخت است زیرا تیم حریف استراحت خوبی داشته و در دیدار قبلی به بازیکنان اصلی اش استراحت داده است. از سوی دیگر با توجه به مصدومیت ها بیشتر نفرات ما بازی کردند. امیدوارم عملکردی که مقابل شارجه داشتیم در مسابقه با السد هم داشته باشیم و نتیجه خوبی هم کسب کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: