کد خبر: ۵۱۳۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰

مدیرعامل برکنار شده استقلال که پس از جدایی علیه هیات مدیره استقلال و مدیران فعلی باشگاه حمله کرده و دست به افشاگری درباره آنها زده است، گفت: من از دوستان می خواهم شفاف صحبت کنند و بگویند که قرارداد آقای نادری چقدر است؟ رقم قرارداد نادری 10 میلیارد و شاید هم بیشتر از آن باشد. کسانی که قرارداد نجومی را به من منتسب می کنند، خودشان قرارداد نجومی بستند. در بستن قراردادها من با هیچ ایجنت یا دلالی مذاکره نکردم.

به گزارش شفاف،  احمد سعادتمند ادامه داد: همه می توانند شهادت دهند که نزدیک بود دلال ها به تیم نفوذ کنند ولی من مانع این کار شدم. مثلا با بازیکنی که مدنظر ما بود مذاکره کردیم ولی دلال آن بازیکن می گفت باید این بازیکن دیگر را در کنار آن فرد بگیرید که ما از خرید آن بازیکن منصرف شدیم. که آن بازیکن راهی یک تیم تهرانی شد.


وی درباره قرارداد وریا غفوری که گفته می شود مبلغ آن 5 میلیارد است، گفت: وریا از دو سال قبل یک و نیم میلیارد تومان طلب داشته است و چاره ای نداریم آن را روی قرارداد سال جدید بیاوریم. وقتی که بازیکن مطالباتش را می خواهد، مجبوریم که آن را به قرارداد جدیدش اضافه کنیم.

قرارداد هیچ بازیکنی بالای 5 میلیارد نیست


وی درباره اینکه گفته می شود او عامل افزایش رقم قرارداد بازیکنان بوده است، گفت: ما 5 بازیکن جدید گرفتیم که 3 مورد آن زیر یک و نیم میلیارد تومان است و 2 مورد آن زیر 4 میلیارد تومان است. مثلا رقم قرارداد داریوش شجاعیان 3 میلیارد تومان است. می گویند که من قرارداد نجومی 8، 10 و 15 میلیاردی بسته ام که دروغ محض است. با تمام بازیکنان تماس بگیرید که قرارداد کدام مورد آنها بالای 5 میلیارد است؟


وی گفت: می گویند قرارداد فلان بازیکن 11 میلیارد تومان است. خب این مبلغ برای دو سال است. شاید سال بعد همان بازیکن را این رقم بفروشیم. قرارداد شیخ دیاباته 535 هزار دلار است که سال گذشته قرارداد بسیار خوبی با وی بسته شده است. اکنون چون نرخ دلار بالا رفته باید مبلغ زیادی به وی پرداخت شود.


وی درباره مذاکره با بازیکنان در هتل گفت: آن هتل، دفتر کارگزار ما بود. دوستان جوری این مسئله را مطرح کردند که انگار ما آنجا را کرایه کرده بودیم که باشگاه یک ریال هم بابت آنجا پرداخت نکرد. در حالیکه آنجا توسط کارگزار مهیا شده بود. این در حالی است که 3 باشگاه دیگر آنجا حضور داشتند. اگر قرارداد بستن در هتل بد است، چرا خودشان آقای نادری را به قزوین برده و با او قرارداد بسته آن هم بدون اینکه از باشگاه بلژیکی قرارداد بسته شود؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: