کد خبر: ۵۱۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

لوله بازکنی چه کاربردی دارد؟ تصور کنید در یک خانه‌ی آپارتمانی در تهران کودکی بازیگوش با یک توپ اسفنجی کوچک وارد دستشویی شده و توپ سهواً از دست او به داخل راه فاضلاب پرتاب شده است. در این صورت پدر و مادر به هرطریقی می‌خواهند توپ را که مانع استفاده از سرویس بهداشتی است، از راه آب بردارند. در بسیاری از موارد این کار از عهده افراد عادی برنخواهد آمد و می‌بایست یک مرکز لوله بازکنی خوب بشناسید. لوله بازکنی در چنین مواقعی تنها راه حل است و با محلول‌های لوله بازکن و ... این مانع برداشته نخواهد شد.

اگرچه نگاه اکثریت افراد جامعه به شغل لوله بازکنی کاملاً منفی است، اما این تنها به علت ماهیت خاص این شغل است. این در حالی است که لوله بازکنی شغلی بسیار حائز اهمیت به شمار می‌رود. بهتر است بگوییم برای همه‌ی افراد جامعه شناختن یک مرکز لوله بازکنی ماهر امری ضروری می‌باشد.

در چه مواقعی به لوله بازکنی نیاز خواهید داشت؟

گرفتگی لوله ممکن است به هر علتی و در هر مکانی اعم از منازل مسکونی، بیمارستان‌ها و دیگر مراکز عمومی رخ دهد. به طور مثال منزل مسکونی که به طور مداوم ده سال مورد استفاده قرار گرفته است، نیاز به تخلیه چاه پیدا خواهد کرد. انباشت فضولات و آب کثیف در چاه فاضلاب موجب ایجاد بوی بد شده و اهالی خانواده را آزار خواهد داد. در چنین مواقعی تنها با یک تماس با یک مرکز تخصصی لوله بازکنی می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کرد.

لوله بازکنی همانند بیمارستان و سوپرمارکت و... برای هر شهر به خصوص شهرهای بزرگی مثل تهران که بافتی آپارتمانی دارد لازم و ضروری خواهد بود. گرفتن لوله در آپارتمان به مراتب بدتر از خانه‌های ویلائی است؛ چراکه زمانی که در یکی از واحدهای آپارتمان مشکلی رخ دهد واحدهای همسایه تحت تاثیر خواهند بود. به همین جهت لوله بازکنی خوب در هر منطقه‌ای مثل مرکز لوله بازکنی شمال تهران، غرب، شرق یا جنوب موجب آرامش خاطر اهالی محل خواهد بود. البته بهتر است افراد عادی دیدگاه خود را نسبت به این شغل تغییر دهند، تا افرادی که در این شغل فعالیت می‌کنند احساس ناخوشایندی نداشته باشد.

ابزار مورد نیاز لوله بازکنی

افرادی که در این شغل فعالیت دارند معمولاً چنگک‌ها و ابزار آلاتی دست ساز برای بیرون آوردن اشیاء دارند که برای بیرون آوردن اشیاء سطحی مثل زمانی که با افتادن انگشتر در چاه توالت مناسب است. زمانی که شیء در لوله فاضلاب گیر کند و راه با دست بیرون آمدن آن وجود نداشته باشد، افراد متخصص توسط دستگاه مکنده‌ای که اصطلاحاً فنر نام دارد، شیء را بیرون آورده و چاه را کاملا تمیز می‌کند. در صورتی که فاضلاب‌های مراکز عمومی بزرگ یا مثلا یک کارگاه قالیشویی گرفته باشد، ماشین‌های چاه خالی کن با روش و سیستمی خاص چاه فاضلاب را تخلیه می‌کنند. به طور کلی تشخیص اینکه استفاده از کدام ابزار مناسب‌تر است به عهده‌ی افراد متخصص لوله بازکنی می‌باشد.

لوله بازکن‌ها چقدر دستمزد می‌گیرند؟

از آنجا که در بسیاری از مواقع بنا به عللی از پیش تعیین نشده ممکن است راه لوله فاضلاب بگیرد، میزان هزینه‌ و دستمزد لوله بازکنی برای افراد مهم است. چه بسا بسیاری از بزهکاران به اسم لوله بازکنی، مبالغ غیرقابل قبول و هنگفتی از مردم مطالبه می‌کنند که این مسئله نیز تشخیص یک مرکز لوله بازکنی خوب را سخت کرده است. به طور کلی میزان هزینه لوله بازکنی بستگی به نوع گرفتگی و کار و زحمت آن خواهد داشت، اما به صورت میانگین میزان هزینه لوله بازکنی بستگی به شرایط کار داردو بسته به نوع خدمات دهی شرکت‌های مختلف ،قیمت نیز متغییرخواهد بود.

هرگز از محلول‌های اسیدی، لوله بازکن استفاده نکنید!

استفاده از محلول‌های اسیدی برای باز کردن راه آب اکیداً ممنوع! این سفارش همه‌ی مراکز لوله بازکنی است، زیرا:

  1. اینگونه محلول‌های اسیدی ممکن است موجب پوسیدگی لوله‌های اصلی و توکار فاضلاب شود؛ زیرا اسید بسیار بسیار بالایی دارند.
  2. استفاده از محلول‌های اسیدی برای سلامتی انسان مضر است و ممکن است به چشم‌ها، دست‌ها و... آسیب بزند. به همین علت می‌بایست در هنگام استفاده از آن از دستکش استفاده کنید و از ریختن محلول بر روی دست جلوگیری کنید.
  3. به دلایل خطرات بالای این محلول‌ها می‌بایست آن را از دسترس اطفال دور نگاه دارید. کما اینکه تاکنون کودکان زیادی به علت تماس مستقیم با محلول‌های اسیدی آسیب دیده‌اند.

به راستی استفاده از محلول‌هایی که می‌تواند موجب آسیب‌های جبران ناپذیر شود به جای کمک گرفتن از یک مرکز لوله بازکنی جایز است؟ حقیقت آن است که حفظ سلامتی مهم‌تر از پرداخت هزینه برای رفع یک مشکل می‌باشد؛ به خصوص اینکه هزینه لوله بازکنی چندان زیاد هم نخواهد شد. بنابراین بهتر است در شرایط حساس راهکاری درست را انتخاب کنید.

بهترین لوله بازکنی تهران کدام است؟

تهران استانی با 22 منطقه‌ی پر جمعیت است که ممکن است به هرعلتی در آن نیاز به لوله بازکنی پیدا شود. بنابراین ساکنین استان تهران می‌بایست بهترین لوله بازکنی تهران را درست مثل بهترین سوپر مارکت منطقه خود بشناسند تا در صورت نیاز از کمکشان استفاده کنند. حال سوال این است که در میان شلوغی‌های تهران چگونه می‌توان کارآمدترین لوله بازکنی تهران را شناخت؟

این روزها که زندگی‌ها کاملاً پیشرفته و اینترنتی شده‌، با یک جستجوی کوتاه به نام خدماتینو خواهید رسید. خدماتینو نام یک شرکت تخصصی لوله بازکنی است که خدمات خود را در هر 22 منطقه‌ی تهران به مشتریان ارائه می‌دهد. جالب است بدانید این لوله بازکنی تهران  که به صورت تخصصی با دارا بودن بهترین تجهیزات و ابزار پیشرفته کار می‌کند، به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی می‌باشد. این شرکت نوین که سرویسکاران ماهر و زبده‌ای را در تیم خود گردهم آورده است در هفت روز هفته فعال بوده و تمام مدت بدون سوء پیشینه و با صلاحیت کامل کار می‌کنند. برخی از مناطقی که این خدمات برای آنها ارائه می شود شامل محله های زیر می باشد:

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد ، شهرک غرب،ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، (تهران)، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک , شهرک امیر کبیر ، کن و وردآورد.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آبادشهرک رسالت بازار چینی فروشان کیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

وبسایت رسمی خدماتینو

خدماتینو با هوشمندی کامل در زمینه ارائه خدمات لوله بازکنی تهران اعم از رفع بوی بد فاضلاب، بیرون آوردن اشیاء و تخلیه چاه وبسایتی را جهت دسترسی سریع ساکنین تهران به خود ایجاد کرده است. این وبسایت رسمی راه‌های ارتباطی و شماره تماس‌های 24 ساعته و اطلاعات کاملی از خدمات یک سرویسکار لوله بازکنی به مخاطبان ارائه می‌کند. به بیان دیگر با ورود به این وبسایت اول اطمینان حاصل خواهید کرد بعد با کارشناسان خدماتینو تماس خواهید گرفت. تضمین کارکرد و قیمت‌های مقرون به صرفه خدماتینو آن را نزد مردم محبوب کرده است.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: