کد خبر: ۵۱۵۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: تنها راه نجات، محو رژیم صهیونیستی است و هرقدر این اقدام به تأخیر بیفتد ما باید هر روز خسارات جدیدی ببینیم.

به گزارش شفاف، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی در خصوص انتقام ترور شهید فخری زاده، اظهارداشت: همانطور که سرلشکر سلامی فرمود: انتقام‌ها به موقع خودش به بهترین وجه گرفته می‌شود، اما رسالت شما رسانه‌ها فراتر از اینهاست.

وی افزود: آنچه را امروز باید مطالبه عمومی مردم منطقه کنید محو رژیم صهیونیستی و انجام عملیات بزرگ برای آزادی فلسطین است نه یک مقابله به مثل و بس.

سردار نقدی گفت: تا آمریکا و صهیونیست‌ها در این منطقه هستند نه می‌گذارند اقتصاد کشورهای ما سر و سامان بگیرد و نه می‌گذارند دانشمندان کشورهای اسلامی مرزهای دانش را بشکنند و نه می‌گذارند کشورها امنیت و آرامش داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه حیطه تجاوز صهیونیست‌ها فقط مرزهای امنیتی و نظامی و اقتصاد نیست، گفت: آن‌ها با نقشه‌های شوم خود حتی مانع اصلی سلامت فضای فرهنگی و تربیت نسل‌های آینده کشورهای اسلامی هستند.

وی افزود: تا رژیم صهیونیسیتی و آمریکا در این منطقه هستند این منطقه روی آرامش نخواهد دید. تنها راه نجات، محو رژیم صهیونیستی است و هرقدر این اقدام به تأخیر بیفتد ما باید هر روز خسارات جدیدی ببینیم.

سردار نقدی گفت: یک روز سید عباس موسوی و عماد مغنیه لبنانی را می‌زنند، یک روز شیخ رمضان البوطی سوری را در محراب مسجد به خون می‌کشانند، یک روز سید محمد باقر حکیم و ابومهدی عراقی را شهید می‌کنند و ده‌ها دانشمند هست‌های عراق را از دم تیغ میگ ذرانند، یک روز شاه مسعود و مزاری افعانستانی را، روز دیگر علامه سید عارف حسینی پاکستانی را و یک روز حاج قاسم عزیز را، امروز هم سربازی دیگر از سربازان امام زمان (عج) را مظلومانه و بزدلانه به شهادت می‌رسانند.

معاون هماهنگ کننده سپاه ادامه داد: تا صهیونیست‌ها در این منطقه هستند یک روز لبنان را اشغال می‌کنند و با بمباران‌ها و انفجارهای فجیع وضع آنجا را به هم می‌ریزند، یک روز سوریه را با تحمیل جنگی عجیب تا آستانه نابودی کامل می‌برند و ده‌ها سال است که عراق و افغانستان را غرق جنگ و ناامنی کرده اند. برای آرامش و پیشرفت هیچ راهی جز پاکسازی رژیم صهیونیستی از منطقه وجود ندارد.

وی گفت: امنیت ما از روزی برقرار خواهد شد که اشغالگران از منطقه حذف شوند، اقتصاد کشورهای اسلامی منطقه از روزی روند شکوفایی پایدار را آغاز می‌کند که چیزی به اسم اسرائیل وجود نداشته باشد.

سردار نقدی ادامه داد: اوجگیری دانشمندان و شکست مرزهای دانش در کشورهای ما زمانی شکل می‌گیرد که مانع اصلی آن در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی نابود شده باشد. رسانه‌ها این واقعیت را برای مردم تبیین کنند و به جای مطالبه گری انتقام سخت که انشاءالله قطعاً انجام خواهد شد، عملیات محو رژیم صهیونیستی و اشغالگران از منطقه را به مطالبه همه مردم منطقه تبدیل کنند. مردم منطقه هر روز در محو اسرائیل تأخیر کنند خسارت جدیدی خواهند دید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: