کد خبر: ۵۱۶۷۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

فرمانده نیروی دریایی سپاه از جزایر تنب بزرگ و تنب کوچک بازدید و بر آمادگی نیروی دریایی سپاه برای صیانت از مرزهای آبی و دفاع از منافع و امنیت ایران اسلامی تاکید کرد.

به گزارش شفاف، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با تعدادی از فرماندهان و معاونان این نیرو عصر دیروز (جمعه پنجم دی ماه) از جزایر تنب بزرگ و تنب کوچک در خلیج فارس، بازدید کرد.

دریادار تنگسیری در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزمی رزمندگان مستقر در جزایر و گفت‌وگو با آنان، بر حفظ آمادگی توان رزم و هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی بر حوزه و محیط حساس ماموریتی خود تاکید کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین اظهار کرد: هدف از این بازدید که در تداوم بازدید‌های قبلی و مشاهده عینی وضعیت منطقه برنامه ریزی شده است، بررسی آخرین وضعیت توان آمادگی‌های رزم و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل می‌باشد.

دریادار تنگسیری تصریح کرد: بحمدلله بررسی‌های میدانی ما نشان می‌د‌هد نیروها، سامانه‌ها و تجهیزات در تمامی شرایط، در سطح مطلوبی از آمادگی‌ها برای دفاع از مرز‌های آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان قرار دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: