کد خبر: ۵۱۶۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶

سلطانی وعده حل شدن مشکلات معیشتی بازنشستگان شرکت مخابرات ایران در مدتی کوتاه را داد.

به گزارش شفاف، مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه باید پاسخگوی نیاز‌های قانونی بازنشستگان باشیم و توجه و ارزش نهادن به بازنشستگان، امری ضروری است، اظهار کرد: پاسداشت نیاز‌های مادی و معنوی آنان ضروری است و باید پذیرفت سازمان متعلق به همه انسان‌هایی است که در طول عمر سازمانی خود در آن نقش‌آفرینی داشته‌اند.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگی به‌عنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلان همواره مورد توجه بوده و بازنشستگان نیز سرمایه‌های ارزشمند جامعه و گنجینه‌های خرد و تجربه هستند که استفاده از تجربه‌های آنان، مسیر رشد و تعالی جامعه را هموارتر می‌کند.

سلطانی، در ادامه با بیان اینکه در تعالیم دینی ما، حفظ کرامت انسانی همواره به‌عنوان یک ارزش مورد تأکید قرار گرفته است، افزود: بازنشستگان یکی از بزرگترین و ارزشمندترین دارایی و سرمایه‌ی هر سازمانی هستند که با کسب تجربه و مهارت و انتقال آن به نسل‌های بعدی موجب بالندگی آن سازمان می‌شوند.

تکریم بازنشستگان شرکت مخابرات ایران

وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان به عنوان پیشکسوتان جامعه سزاوار احترام و تکریم هستند، توجه به مسایل اقتصادی و معیشتی آنان را ضروری دانست و گفت: ما درصدد هستیم با تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و همدلی همه ذی نفعان بتوانیم بخشی از این مسایل را در حداقل زمان ممکن برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، با بیان اینکه ما برای دریافت پیشنهاد‌های بازنشستگان آمادگی داریم، گفت: بر این باور هستیم که پویایی در راه رسیدن به اهدف‌های سازمانی تنها در سرمایه انسانی نهفته است، با این تفکر فرصتی برای شرکت ایجاد خواهد شد تا از این ظرفیت‌های خردمندانه و پتانسیل بازنشستگان محترم نیز بی‌بهره نباشیم و با تدبیر از پختگی و فرزانگی آنان استفاده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: