کد خبر: ۵۱۶۸۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷

کوکو طلا انتخابی مناسب برای خرید آنلاین طلا

خرید طلا همیشه یکی از منابع ذخیره و پس انداز افراد در کنار کاربرد آن به عنوان زیور آلات بوده است. این روزها خرید طلا آن هم به صورت اقساطی یکی از فرصت های بسیار ارزشمند برای هر خانواده است.

برای خانم‌های ایرانی خرید طلا نه‌فقط یک تجربه لذت‌بخش بلکه یک پس‌انداز مطمئن است. پس‌اندازی که می‌توان از آن استفاده کرد و هر زمان نیاز بود آن را فروخت و استفاده کرد. البته در سال اخیر با افزایش چشمگیر قیمت طلا قدرت خرید خانواده‌ها بسیار کم شده است اما هنوز هم هستند طلا فروشی‌هایی که کمی بیشتر انصاف داشته و طلا را باقیمتیمناسب‌ترمی‌فروشند. کوکو طلا یکی از محل‌هایی است که طلافروشانمنصف را دور هم جمع کرده و به شما امکان خرید این فلز ارزشمند باقیمتی مناسب را می‌دهد. اگر دوست دارید بار دیگر صندوق ذخیره خود را از طلاهای زیبا و جذاب پر کنیدتا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

با کوکو طلا بیشتر آشنا شوید

کوکو طلا انتخابی مناسب برای خرید آنلاین طلا

کوکو طلا یک پلتفرم آنلاین خریدوفروش طلا است. در این پلتفرم به هر طلا فروشی یک صفحه اختصاص داده می‌شود که شما می‌توانید با مراجعه به آن صفحه محصولات را مشاهده کرده و یکی را برای خرید انتخاب کنید. اما کوکو طلا تنها محلی برای عرضه طلاهای نو نیست. اگر فروشنده یا خریدار طلا دست‌دوم هستید نیز می‌توانید در این پلتفرم فعالیت کنید. صاحبان طلا فروشی می‌توانند طلاهای دست‌دوم خود را در صفحه مخصوص به فروشگاهشان در کوکو طلا به اشتراک بگذارند. اما اگر صاحب مغازه نبوده و قصد فروش طلا دست‌دوم خود را دارید می‌توانید به سایت کوکو طلا واردشده و آگهی محصول خود را ثبت کنید.

نکته جالب دیگر این‌که کوکو طلا امکان عرضه محصولاتی به‌غیراز طلا را نیز فراهم کرده است. اگر فروشنده جواهرات یا سنگ‌های قیمتی یا دیگر فلزات گران‌بها هستید می‌توانید از خدمات کوکو طلا استفاده کنید. همچنینکوکو طلا آماده ارائه خدمات به فروشندگان صنایع‌دستی نیز هست. توجه کنید که صنایع‌دستیعرضه‌شده در کوکو طلا باید قیمتی باشند. ضمن اینکه افراد مختلف می‌توانند با مراجعه به صفحه کاربران کوکو طلا خود نیز اقدام به فروش این محصولات کنند.

آیا محصولات عرضه‌شده در فروشگاه کوکو طلا قابل‌اطمینان است؟

کوکو طلا انتخابی مناسب برای خرید آنلاین طلا

بدون شک پاسخ این سوال بله است. تیم کوکو طلا پیش از قرار گرفتن هر محصولی در صفحه اصلی فروشگاه‌ها اصالت آن را بررسی می‌کنند. بنابراین امکان کلاه‌برداری یا قرار دادن محصولات بی‌کیفیت در صفحه فروشگاه وجود ندارد. به‌علاوه این تیم محصولات را ازنظر قیمتی نیز بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند فروشگاه‌ها قیمت غیرمنصفانه‌ای برای محصول خود اعلام نکرده‌اند. از طرف دیگر پیش از اینکه به طلا فروشی یا دیگر مغازه‌ها امکان ایجاد صفحه داده شود، صحت اطلاعات آن‌ها چک شده و بررسی می‌شود که آیا این طلا فروشی واقعا وجود دارد؟

افراد مختلفی هم که به‌صورت آزاد آگهی خود را در کوکو طلا ثبت می‌کنند، احراز هویت می‌شوند و محصولاتشان ازنظر اصالت بررسی می‌شود. بنابراین خرید طلا یا محصولات دیگر نگرانی ندارد و شما می‌توانید با اطمینان کامل خرید را انجام دهید. یکی دیگر از کارهایی که کوکو طلا برای جلب اعتماد شما انجام می‌دهد، در نظر گرفتن شیوه‌ای نوین برای ارسال محصول است. پس از سفارش محصول و پرداخت قیمت آن هر فروشگاهی به‌صورت جداگانه محصولات خود را برای مشتریان ارسال می‌کند. اما تا زمانی که محصول به دست مشتری نرسیده و مشتری رضایت خود را اعلام نکند، مبلغ واریزی مشتری نزد کوکو طلا به امانت می‌ماند.

بنابراینشما می‌توانید در صورت وجود هرگونه مغایرت محصول با مشخصات ذکرشده در صفحه یا اشکال در محصول مراتب را به تیم پشتیبانی کوکو طلا اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری‌هاانجام‌شده و مشکل برطرف شود. بنابراین می‌توان تا حدودی گفت که کوکو طلا به‌خوبی بر فرایند انجام معامله و خرید طلا نظارت کرده و احتمال تخلف را به صفر می‌رساند.

 فروشگاه جواهرسازان ایران یکی از فروشگاه‌های معتبر حاضر در کوکو طلا

کوکو طلا انتخابی مناسب برای خرید آنلاین طلا

طلا فروشی جواهرسازان ایران یکی از فروشگاه‌های معتبر تهرانی است. این فروشگاه جزء اولین طلا فروشی‌هایی است که در کوکو طلا صفحه ساخته و تاکنون محصولات خود را با قیمت مناسبی به خریداران سراسر کشور عرضه کرده است. شما می‌توانید با ورود به صفحه این فروشگاه در کوکو طلا از محصولات متنوع آن دیدن کرده و با اطمینان از اصالت و سلامت محصولات از آن خرید کنید. نکته مثبت خرید طلا از صفحه جواهرسازان ایران در کوکو طلا این است که شما می‌توانید صحت قیمت‌های این فروشگاه را بررسی کنید. چراکه وقتتان آزاد است و در خانه استرس دیر رسیدن یا شلوغ شدن مغازه را ندارید. بنابراین پیش از خرید می‌توانیدبه‌اندازه کافی تحقیق کنید.

خرید طلا قسطی خدمتی است که فروشگاه جواهرسازان ایران برای خریداران کوکو طلا فراهم کرده است. اگر قصد دارید طلا قسطی بخرید به صفحه این فروشگاه رفته و شرایط آن را به‌طور کامل بررسی کنید. برخی از شرایط این طلا فروشی برای فروش طلا به‌صورت قسطی به شرح زیر است.

  • امکان خرید طلا قسطی برای همه کارمندان بخش‌های خصوصی و دولتی، کسبه جوازدار و بازنشستگان تامین اجتماعی وجود دارد.
  • سقف خرید طلا به‌صورت قسطی تا 20 میلیون تومان است.
  • خرید طلا قسطی تهران از این فروشگاه نیازی به پرداخت پیش‌پرداخت و آوردن ضامن ندارد.
  • قیمت طلا بر اساس قیمت روز طلا محاسبه می‌شود و در طول زمان اقساط افزایش یا کاهش قیمت طلا تاثیری بر قیمت اولیه موردتوافق ندارد.
  • اقساط خرید طلا قسطی در مدت 24 ماه قابل پرداخت است.
  • اجباری برای پرداخت ماهانه اقساط وجود نداشته و شما هر سه ماه یک‌بارمی‌توانید قسط را بپردازید.

به‌جز امکان خرید طلا قسطی فروشگاه جواهرسازان ایران خدمات دیگری را نیز برای شما فراهم کرده است که با مراجعه به صفحه این فروشگاه در کوکو طلا می‌توانید از شرایط کامل طلا قسطی و دیگر تسهیلات آن مطلع شوید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که فروشگاه جواهرسازان ایران تنها فروشگاه حاضر در کوکو طلا نیست. شمامی‌توانید با مراجعه به سایت و وارد شدن به قسمت فروشگاه‌ها از محصولات همه فروشگاه‌های حاضر در این پلتفرم دیدن کرده و از تسهیلاتی که برای مشتریان خود در کوکو طلا در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.

فروش طلا دست‌دوم در کوکو طلا چگونه است؟

اگر شما فروشنده طلا هستید و قصد ثبت آگهی فروش طلا دست‌دوم را دارید، تنها کافی است یک صفحه در کوکو طلا بسازید. در این صفحه می‌توانید انواع محصولات نو یا دست‌دوم خود را در معرض فروش قرار دهید. اما اگر طلا فروشی نداشته و تنها قصد فروش طلا دست‌دوم خود را دارید، می‌توانید آگهی آن را در کوکو طلا ثبت کنید. برای این کار باید در سایت ثبت‌نام کرده و مشخصات و قیمت پیشنهادی را برای مدیران کوکو طلا ارسال کنید. درصورتی‌کهازنظر قیمت اعلام‌شده یا مشخصات طلا مشکلی وجود نداشته باشد آگهی طلا دست‌دومشما منتشر خواهد شد.

سخن پایانی

در روزهایی که قیمت طلا رو به افزایش است، افراد دوست دارند که با بودجه‌ای که در اختیار دارند طلایی چشمگیر و جذاب خریداری کنند. اما خرید طلا به صورتی که باب طبع شما بوده و با بودجه شما هم تناسب داشته باشد کار چندان راحتی نیست.چراکه شما باید به طلا فروشی‌های زیادی سر بزنید و استرس زیادی را تا رساندن طلا به خانه تحمل کنید. اما خرید طلا از کوکو طلا هیچ‌یک از این دردسرها را ندارد.شما با خیال راحت در منزل خود نشسته و با استفاده از فیلترهای جست‌وجوگزینه‌ها را بر اساس بودجه خود محدود می‌کنید و پس‌ازآن خرید را انجام می‌دهید. توصیه می‌کنیم که حتی برای یک‌بار هم که شده خرید طلا به‌صورت آنلاین را تجربه کنید. قطعا پس‌ازآن این کار را به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه خواهید کرد.

 

*رپورتاز آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: