کد خبر: ۵۱۷۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های آذربایجان شرقی، شهرستان‌های استان تهران، خراسان رضوی، اصفهان و البرز خبر داد.

به گزارش شفاف، دکتر حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان آذربایجان شرقی گفت: این کمیسیون در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه با حضور متخصصانی از تهران و استان آذربایجان شرقی، دبیر و دو کارشناس در شهر تبریز برگزار شد. همچنین کمیسیون مربوط به ماده ۲۶ و ۲۲ قانون جامع خدمات‌رسانی نیز در تاریخ ۱۳ دی در شهر تبریز برگزار شد که در مجموع این کمیسیون‌ها ۲۴۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیمارهای غیرجنگی ویزیت شدند. همچنین ۲۰۰ پرونده مربوط به حق پرستاری خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان نیز در جلسات کمیسیون پزشکی استان آذربایجان شرقی مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان شهرستان‌های استان تهران نیز در روزهای ۴ و ۵ دی‌ماه با حضور ۸ نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در شهر ری تشکیل شد. در جلسات این کمیسیون ۲۲۵ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی در استان خراسان رضوی گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان از تاریخ ۳ الی ۵ دی ماه و کمیسیون مربوط به پرونده‌های موضوع ماده ۲۲ و ۲۶ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در روزهای ۶ و ۷ دی ماه با حضور ۸ نفر از متخصصان متشکل از همکاران تهران و استان خراسان رضوی، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در شهر مشهد تشکیل شد. در جلسات این کمیسیون‌ها مجموعاً ۳۲۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند. همچنین ۴۰۰ پرونده مربوط به حق پرستاری خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان استان خراسان رضوی نیز در این مدت مورد بررسی قرار گرفت.
حبیب‌اللهی ادامه داد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان اصفهان در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه با حضور ۸ نفر از متخصصان متشکل از تهران و استان اصفهان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در شهر اصفهان تشکیل شد. در این کمیسیون‌ها جمعاً ۲۰۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان ویزیت شدند.
وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان البرز در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه گفت: این کمیسیون با حضور ۷ نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در شهر کرج تشکیل شد و ۲۲۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: