کد خبر: ۵۱۷۸۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

سرمربی تیم آلومینیوم اراک می‌گوید اشتباهات فردی باعث شد تیمش در بازی مقابل ذوب‌آهن متوقف شود.

به گزارش شفاف، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن در بازی معوقه هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: یک بازی فنی، پرگل و فیزیکی را شاهد بودیم. در نیمه اول ما به گل رسیدیم و سعی کردیم گل زده خود را حفظ کنیم. متاسفانه دو تن از مدافعان ما مصدوم شدند و دو تعویض اجباری داشتیم و باعث شد شاکله تیم به‌هم بریزد. بازیکنان جانشین خوب کار کردند اما اشتباه فردی در هر بازی برای ما اتفاق می‌افتد و سعی می‌کنم با بازیکنان صحبت کنیم.

او درباره شاهین توکلی بازیکن تیمش که از دلایل اصلی گل خوردن تیمش بود، گفت: توکلی از ۵ مدافع برتر لیگ است و بازیکن باکیفیتی است و اشتباه برای هر بازیکنی رخ می‌دهد. امیدوارم از لحاظ روانی با این بازیکن کار کنیم تا دوباره این بازیکن شرایط خوبی به دست آورد. روی گل دوم هم چون شاهین تمرکز خود را از دست داده بود، یار حریف را رها کرد و باعث شد گل بعدی به ثمر برسد. ما سعی کردیم روی ارسال‌ها، بازیکنانی را بیاوریم که روی عمق حرکت کنند و موفق شدیم در دقایق پایانی با پنالتی، بازی را به تساوی بکشانیم.

خطیبی افزود: ما باید سه امتیاز این بازی را به دست می‌آوردیم اما بازیکنان تلاش خود را کردند و از آن‌ها ممنونم. این مسائل برای ما تجربه می‌شود. تیمی که از باخت می‌آید، مساوی هم برایش ارزشمند است و امیدوارم شرایط خوب خود را تکرار کنیم. ما نواقصی داریم که باید برطرف کنیم. این تیم جوان است و باید با یکدیگر بازی کنند تا تجربه لازم را کسب کنند. میانگین سنی ما در این بازی حدود ۲۵ سال بود و امیدوارم بتوانیم اعتماد به نفس آن‌ها را بیش‌تر کنیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی آلومینیوم درباره بازی پیش‌رو مقابل گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس گفت:‌ همه بازی‌ها سخت است و ما بازی آسان نداریم و برای تیم‌های حریف، ما تیم آسانی نیستیم. هر تیمی که جلوی ما بازی می‌کند، کار برایش سخت است چون تیم ما سخت‌کوش و دونده است و امیدوارم نواقص موجود را رفع کنیم و با این وجود همه تیم‌ها از ما می‌ترسند.

او درباره مصدومیت بازیکنانش در بازی مقابل ذوب‌آهن گفت:‌ وقتی در خط دفاع بازیکنی مصدوم می‌شوند، کار سخت می‌شود. در این بازی دو مدافع ما مصدوم شد و شاکله تیم ما به هم ریخت. خط دفاع ما با آن نفرات هماهنگی‌ لازم را به دست آورده بودند اما با این اتفاق، شرایط تغییر کرد. مصدومیت آن دو بازیکن طوری نیست که بازی‌های بعدی نرسند و امیدوارم تیم پزشکی ما این دو بازیکن را به بازی‌های بعدی برساند.

به گزارش شفاف، رحمان رضایی، سرمربی ذوب آهن در نشست خبری حاضر شد اما صحبتی نکرد و اعلام کرد تنها به خاطر احترام به اهالی رسانه به نشست خبری آمده است. او لحظاتی بعد کنفرانس مطبوعاتی بعد بازی را ترک کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: