کد خبر: ۵۱۷۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید هدف تیمش در این فصل ثبات در لیگ برتر است.

به گزارش شفاف، محمد ربیعی پس از پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: به تیم ماشین‌سازی تبریز خسته نباشید می‌گویم که بازی خوب و جنگنده و دونده انجام دادند. ما در نیمه اول خوب نبودیم و با توجه به این که می‌دانستیم بازی‌های ماشین‌سازی برابر تراکتور، استقلال و گل‌گهر یک بر صفر شکست خورده، نشان می‌داد آن‌ها فشرده بازی می‌کنند و بازی حریف را تخریب می‌کنند.

او افزود: در نیمه دوم بهتر بودیم و بی‌محبا حمله کردیم و یک فرصت تک به تک هم به حریف دادیم اما در نهایت پیروز میدان شدیم. این امتیاز برای ما ارزشمند است چون ماشین‌سازی تیم خوبی است. به آقای اخباری تبریک می‌گویم که تا پایان مسابقه پر تلاش بودند. این که تیم مقابل جسورانه بازی کرد وظیفه داریم خسته نباشید بگوییم. تیم ما یک دل است که این موضوع خیلی به ما کمک می کند. وقتی بازیکن جایگزین می‌آید با تمام وجودش برای تیم بازی می‌کند. خوشحالم فراز امامعلی گل زد و امیدوارم برایش اتفاقات بهتری رخ بدهد.

ربیعی در ادامه درباره تعویض‌هایش هم گفت: در شروع کار با ۲-۴-۴ باز کردیم و برنامه ما عمق تیم حریف بود و تا حدودی بد نبودیم. آن‌ها هم خیلی فشرده بازی می‌کردند. اما در نیمه تغییر سیستم دادم و ۳-۳-۴ و ۲-۵-۳ بازی کردیم چون به دنبال برد بودیم. برابر این تیم‌ها بازی کردن سخت است. آن‌ها با این بازی جایگاه‌شان در انتهای جدول نیست. خوشحالم در روزی که خوب نبودیم امتیازات کامل را گرفتیم. به جدول هم نگاه نمی‌کنم که به کجا صعود کردیم. این تیم تازه به لیگ برتر آمده و الان توانستیم در ۵ بازی اخیر ۱۰ امتیاز کسب کنیم که این خیلی خوب است. گروه مدیرتی هم با ما همراه هستند. امیدوارم با ثبات در لیگ برتر نتایج خوب بگیریم و مردم رفسنجان را خوشحال کنیم. خوشحالم آرزوی ۱۵ ساله هوادارن را محقق کردیم و الان هم همه تلاش ما این است در لیگ برتر بمانیم و در آینده نتایج خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با همه سختی‌ها در جهت تیم‌ بودن تلاش می‌کنند. این هفته از یک موسسه خیریه بازدید داشیتم و افتخار می‌کنم در شهر رفسنجان چنین موسسه‌ای وجود دارد و خانم‌هایی با دستان مهربان خود نان حلال به خانه می‌برند و با افتخار لباس‌ تولید آن‌ها را می‌پوشیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: