کد خبر: ۵۱۷۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
طبق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی فاش کردند، سازمان شاباک تلفن‌های تظاهرکنندگان مخالف نخست‌وزیر را هک و توجیه کرده که این کار برای "حفاظت از قانون" است.

به گزارش شفاف، سایت شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد، سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) تلفن‌های تعدادی از تظاهرکنندگان مخالف بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که مظنون بوده قصد داشتند به منزل نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس حمله کنند، هک کرده است.

در گزارش شبکه 13 رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بعد از ورود تعدادی از تظاهرکنندگان به ایست بازرسی پلیس محافظ مقر اقامت نتانیاهو سازمان امنیت داخلی به مجوز اطلاع از پیام‌های تلفن‌های تظاهرکنندگان و تفتیش منازل‌شان دست یافته است. بعد از این رویداد نتانیاهو و همسرش به محلی امن منتقل شدند.

این شبکه می‌گوید، تظاهرکنندگان قصد حمله به منزل نتانیاهو را نداشتند اما قصد داشتند خودشان را به دیوار خارجی اقامتگاه او نزدیک کنند.

در واکنش به این مساله، شاباک اعلام کرد، طبق قانون حمایت از امنیت دولت، موسسات دولتی و دموکرات برعهده این سازمان است و اگر تهدیدی از این نوع رصد شود طبق اختیاراتش براساس قانون عمل‌ خواهد کرد.

در این خصوص دو جنبش "پرچم‌های سیاه" و "کرایم مینستر" مخالف نتانیاهو از این گزارش انتقاد کردند.

کرایم مینستر اعلام کرد، به نظر می‌رسد آشوب کامل در مقر اقامت نخست‌وزیر و ترس از این‌که اعتراضات دموکراتیک منجر به برانداختن فاسد شود، به درون شاباک نیز رخنه کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: