کد خبر: ۵۱۷۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷

یاغی داربی ۹۴ با دسته گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و آن را به یحیی گل محمدی هدیه داد.

به گزارش شفاف، مهدی عبدیان و ابراهیم شکوری، دو مدیر باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس که در روزهای گذشته علیه یکدیگر مطالبی را منتشر کرده بودند، در جایگاه ویژه مستقر شدند اما هیچ صحبت و تماسی با هم نداشت و در دو طرف حجت‌الاسلام مالک، مشاور فرهنگی باشگاه استقلال نشستند. همچنین جعفر سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس هم این بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

محمد فکری سرمربی استقلال و سایر عوامل این تیم به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با یحیی گل‌محمدی و همینطور سایر عوامل این تیم دیدار کردند.

محمد نادری با یک دسته گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و آن را به گل‌محمدی اهدا کرد تا بعد از جدایی جنجالی از این تیم با سرمربی سابق خودش دیداری کند و دو طرف کدورت‌ها را کنار بگذارند. نادری با همه اعضای نیمکت سرخپوشان دیدار کرد.

بازیکنان و کادرفنی دو تیم پیش از شروع مسابقه از شهیدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی، محسن فخری زاده و حاج حسن طهرانی پدر موشکی ایران ادای احترام کردند.

همچنین مراسم عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه برگزار شد و با توجه به سالگرد شهادت ۱۶ مامور آتش نشانی در حادثه پلاسکو از این شهدا نیز تجلیل به عمل آمد.

محمد انصاری، مدافع پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت که همراه با خروج از فهرست این تیم با تصمیم گل‌محمدی و در ادامه اضافه شدن به این تیم بود، برای نخستین بار روی نیمکت این تیم نشست.

ارسلان مطهری بعد از گل زودهنگام در دقیقه یک و ۱۱ ثانیه به سبک همیشگی خود خوشحالی کرد و گیتار خود را نواخت. او بعد از گل با محمد دانشگر هم شادی به خصوصی را انجام داد. این گل روی اشتباه عجیب کامیابی‌نیا به ثمر رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: