کد خبر: ۵۱۸۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

از روی تصاویر هم می توان دریافت که او بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ کیلو وزن دارد. او در دسته چهار فرانسه بازی می‌کند و حالا در جام جهانی هندبال گلزنی کرده است

یک بازیکن بسیار چاق در تیم ملی هندبال کنگو باعث تعجب رسانه ها در جام جهانی هندبال شده است.

گلزنی بازیکن ۱۴۰ کیلویی در جام جهانی هندبال! + عکس

به گزارش شفاف، به نوشته العین، جام جهانی هندبال به میزبانی مصر در حال برگزاری است که یک بازیکن با شکم عجیبش باعث شگفتی رسانه‌ها شده است.

تیم ملی هندبال کنگو یکی از نماینده های آفریقا در این رقابت ها است که در دیدار نخست خود برابر آرژانتین با نتیجه 28 بر 22 شکست خورد.

در ترکیب کنگو بازیکن تنومند و سنگین وزنی به نام موفمبی حضور دارد که همه نگاه ها را به خود جلب کرده است، چون هیکل و شکل اندام او به یک ورزشکار آماتور هم نمی خورد.

این هندبالیست که در لیگ دسته چهار فرانسه بازی می کند 191 سانتی متر قد و 110 کیلو وزن دارد. البته روزنامه مارکا نوشت که وزن این بازیکن بسیار بیشتر وزن اعلام شده است و از روی تصاویر هم می توان دریافت که او بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ کیلو وزن دارد. تصاویر هم به خوبی چنین چیزی را نشان می دهد.

جالب اینکه او با وجود این وزن بالا سرعت بسیار خوبی داشت. او چهار ضربه به سمت دروازه آرژانتین زد که هر چهار توپ به گل تبدیل شد تا نشان دهد که بازیکنی با کیفیت است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: