کد خبر: ۵۱۸۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت شیده لالمی، دبیر گروه اجتماعی روزنامه «همشهری» را تسلیت گفت.

به گزارش شفاف و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متن این پیام به شرح زیر است: 

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت مرحومه خانم شیده لالمی، روزنامه‌نگار باسابقه و دبیر اجتماعی روزنامهٔ همشهری موجب تاثر و تالم شد. 

بی تردید وی نمونه یک خبرنگار اجتماعی منصف و حقیقت جو و راوی صادق رویدادها و وقایع بود. آنچه خانم شیده لالمی را در این عرصه  متمایز ساخته بود روایت گری صادقانه و دلسوزانه او از گروه های مختلف جامعه و صداهای خاموش بود. گزارشگری که با انگیزه ، امید و دغدغه مندانه تلاش می کرد بازگو کننده چالش های حوزه های اجتماعی جامعه  باشد و با انعکاس واقعی مشکلات و مسائل، به آگاهی دهی صاحب نظران و مسئولان این حوزه کمک کند.

اینجانب فقدان این فعال رسانه ای را به خانواده محترم، بستگان، جامعه مطبوعات کشور به ویژه همکارانش در روزنامه همشهری و عموم  دوستداران ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال رحمت واسعه الهی مسئلت می کنم.»

روایتی از ترک تحصیل گسترده دختران در روستاهای خوزستان، شوراهای شهر و چشم‌انداز پیش‌رو، پیامدهای اجتماعی حمل و نقل اینترنتی در خیابان های تهران، تاثیر ماهای پایتخت بر سبک زندگی مردم (تهران در محاصره غول های تجاری)، با جان باغ ها به جای خانه های تاریخی (ساخت و سازها در تهران) و داغ فرزندان مرده روی دل‌های کزاز (گزارشی از مرگ تدریجی مردم و تولد کودکان معلول در چند صد متری صنایع بزرگ در اراک) از جمله گزارش های سال های اخیر شیده لالمی در رسانه ها بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: