کد خبر: ۵۱۹۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

در میان انبوهی از برج های سر به فلک کشیده در منطقه 22، پروژه ترنج یکی از محبوب ترین و موثر ترین پروژه ها در این منطقه است که از اعتبار و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. طبق بررسی های صورت گرفته و همچنین محل قرارگیری این پروژه می توان به اطلاعات به خصوص و منحصر به فردی در خصوص ارزش سرمایه گذاری و پیش خرید واحد های مسکونی در پروژه ترنج، اطلاعات قابل توجه ای را به دست آورد.

 از این رو در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی دلایل و ارزش های سرمایه گذاری در پروژه ترنج می پردازیم و از دید اقتصادی به این موضوع توجه می کنیم که آیا پیش خرید پروژه ترنج خوب است یا خیر! اگر شما نیز از خریداران واحد های مسکونی پروژه ترنج هستید، ادامه این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بررسی دلایل و ارزش های سرمایه گذاری در برج ترنج

آیا پیش خرید و سرمایه گذاری بر روی واحد های مسکونی پروژه ترنج، خوب است یا خیر؟

منطقه 22 یکی از مناطق پررونق اقتصادی برای سرمایه گذارن است، در سوی دیگر این منطقه محلی مناسب، ایمن و ایده آل برای عموم افراد است تا بتوانند شرایط زندگی ایده آل تری را در این منطقه تجربه کنند اما این که آیا سرمایه گذاری بر روی پروژه ترنج خوب است یا خیر، به فاکتور های بسیار زیادی بستگی دارد که در حال کلی می توان پاسخ مثبت را برای این پروژه و سرمایه گذاری بر روی آن داد.

قیمت پایه واحد های مسکونی در پروژه ترنج، با احتساب 30 درصدی هزینه مشاعات به متری 7 میلیون و 800 هزار تومان  می رسد که طبق بررسی های صورت گرفته این مبلغ پس از تحویل واحد ها به متری 11 الی 12 میلیون نیز خواهد رسید که این موضوع عملا باعث افزایش میزان سرمایه گذاری بر روی واحد های مسکونی این پروژه خواهد شد.

جالب است بدانید که این پروژه به دلیل دسترسی آسان به مراکز تفریحی ، خدماتی و دسترسی آسان به بزرگراه های اصلی منطقه 22 به عنوان یکی از ایده آل ترین برج های این منطقه محسوب می شود که شرایط زندگی ایده آل تری را می تواند برای ساکنین به وجود آورد که این موضوع خود باعث افزایش میزان فروش این واحد ها می شود.

از سوی دیگر ویوی بسیار زیبای دریاچه چیتگر واحد های مسکونی این برج را به یکی از زیباترین واحد های منطقه 22 تبدیل نموده است.

البته به هیچ عنوان نگران و ناراحت نباشید چراکه خود برج ها از مزایای قابل توجه ای همچون سالن اجتماعات، کمد دیواری، انباری، بالکن، سرمایش و گرمایش مرکزی(چیلر)، زنگ خطر آسانسور، سالن ورزشی، دوربین مداربسته، ویو دریاچه، پارکینگ، خواب مستر و... برخوردار هستند که این مزایا در هنگام خرید واحد ها، از نقاط مثبت پروژه به شمار می رود.

                        بررسی دلایل و ارزش های سرمایه گذاری در برج ترنج

کمی در خصوص برج های موجود در پروژه ترنج بدانید!

این پروژه دارای 2 برج به تعداد طبقات 21 و 27 است که در حال حاضر تنها برج 27 طبقه ای آن در حال بهره برداری می باشد اما هنوز خبری از شروع برج 21 طبقه ای ترنج نیست! برج 27 طبقه ای این پروژه دارای 191 واحد مسکونی به متراژ های 85 الی 100 متری و در سوی مقابل یعنی برج 21 طبقه ای دارای 83 واحد مسکونی به متراژ های  95 تا 130 متر است که هرکدام از آن ها از زیبایی و معماری قابل توجه ای برخوردار هستند.

 

چطور می توانیم اطلاعات کامل تری در خصوص پروژه ترنج به دست آوریم؟

اگر قصد پیش خرید واحد های مسکونی پروژه ترنج را دارید می توانید به وبسایت دیار 22 مراجعه کنید و از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با بخش فروش آن در ارتباط باشید.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: