کد خبر: ۵۳۰۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷

خدمات نوین با پزشکی در فضای دیجیتال

طراحی سایت پزشکی چیست؟

طراحی سایت پزشکی این روزها در کنار تاسیس مطب یک شیوه‌ی جدید و کارآمد برای جلب توجه بیماران و تامین رضایت آن‌ها  از خدمات درمانی شده است. بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده از طریق سایت، گام موثری در پیشبرد اهداف است. مهم‌ترین عاملی که می‌تواند موفقیت فعالیت در فضای دیجیتال را برای یک پزشک تضمین کندسئو سایت پزشکی است.

دلیل اهمیت سئو سایت پزشکی این است که وقتی شما نام یک پزشک، کلینیک یا بیماری را در گوگل جستجو کردید برند یا دکتر موردنظر در صفحه‌ی اول یا سطر اول جستجو نمایش داده شود. در واقع رعایت ضوابط مورد نظر گوگل باعث می‌شود شما در رقابت با سایر سایت‌ها رتبه‌ی بالاتری کسب کنید.

ممکن است با این سوال مواجه شوید که در بین شیوه‌های مختلفی که برای تبلیغات پزشکی وجود دارد دلیل پرداختن به طراحی سایت پزشکی چیست؟ قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد این روش و مزیت‌های آن از نظر پزشک و بیمار موارد مهمی است که در ادامه‌  می‌توانید با آن آشنا شوید.

طراحی سایت پزشکی شیوه‌ی نوین بازاریابی

اینترنت یک دهکده‌ی جهانی ایجاد کرده که تمامی معادلات و قوانین پیشین را برهم زده است. کمتر کسی با خدمات اینترنت نا‌آشناست، اکثر افراد با گوشی‌های همراه یا کامپیوترهای خانگی به این خدمات دسترسی دارند. به‌طوری که با مشاهده‌ی کوچکترین علامت بیماری یا ناراحتی دنبال استفاده از ابزاری به نام موتور جستجوی گوگل می‌روند.

بنابراین یک شیوه‌ی ارتباط و تبلیغ مجازی در بستر اینترنت برقرار می‌شود که می‌تواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد. همچنین دامنه‌ی فعالیت پزشکان را هم گسترش بدهد. این تغییر در حوزه‌ی تبلیغات پزشکی یک اقدام موثر برای گسترش خدمات است.

اهمیت طراحی سایت پزشکی برای پزشکان

در دنیای مدرن امروز دانش پزشکی در شاخه‌های مختلف گسترش پیدا کرده است؛ ابزارها و فناوری‌های نوین در اختیار پزشکان قرار گرفته و موجب ارائه‌ی خدمات مختلف شده است. اما بیماران از کجا باید با این خدمات نوین آشنا شوند؟ بله کاملاً درست استتبلیغات پزشکیبازوی کمکی برای شناساندن خدمات به بیماران است.

سایتی که با سئوی پزشکی مطلوب طراحی می‌شود، یک ابزار تبلیغاتی برای پزشک است که بدون محدودیت فیزیکی با حداکثر کارایی به افراد زیادی ارائه می‌شود و در شناساندن محصول یا خدمات نقش بسزایی دارد.

تا اینجا  طراحی سایت پزشکی موجب آشنایی کاربر یا بیمار با خدمات شده است. در قدم بعدی باید به کیفیت خدمات و تبحر پزشک اعتماد کند. پس به‌عنوان یک پزشک با قرار دادن موارد زیر سئو سایت پزشکیخود را می‌توانید ارتقا دهید و مهم‌تر از آن  اعتماد کاربر را جلب کنید.

 • برای نشان دادن سطح حرفه‌ای بودن، نمونه‌ی کار یا جراحی خود را با عکس یا فیلم داخل سایت قرار دهید.
 • در طراحی سایت پزشکی از بخش پرسش و پاسخ استفاده کنید. افرادی که از شما سوال می‌پرسند و پاسخ دریافت می‌کنند احتمال بیشتری برای دریافت خدمات بیشتر حتماً درمان را پیگیری می‌کنند.
 • تعامل بیماران با یکدیگر در بخش نظرات و انعکاس نظرات مثبت آن‌ها به یکدیگر یکی از شیوه‌های تبلیغ کار شما است. به این ترتیب افراد جدید با خواندن نظرات به دایره‌ی بیماران شما افزوده می‌شوند.
 • پیگیری بیمار و روند بهبود از طریق سایت یکی دیگر از مزیت‌های این روش است. بنابراین لزومی ندارد بیمار مجدد به مطب مراجعه کند و پزشک فقط از طریق تماس‌های اینترنتی می‌تواند بازخوردهای مورد نظر را دریافت نماید.
 • این روش می‌تواند امکان ایجاد یک برند شخصی برای پزشک را به همراه داشته باشد.
 • استفاده از کلمات کلیدی در ارتباط با موضوع باعث بهبود سئو سایت پزشکی می‌شود.

خدمات نوین با پزشکی در فضای دیجیتال

اهمیت طراحی سایت پزشکی برای بیماران

حتماً تجربه‌ی دردسرهای وقت گرفتن‌های تلفنی یا حضوری از پزشکان را تجربه کرده‌اید. بعد از تحمل این مشقت؛ اغلب باید مسافت طولانی تا مطب را در ترافیک و با صرف هزینه رفت‌و‌آمد را هم به جان بخرید. در‌نهایت یک بازه‌ی زمانی چند ساعته داخل مطب منتظر بمانید تا نوبت شما برسد. طراحی سایت پزشکی به کمک بیماران آمده تا این مشکل را رفع کند.

به لطف تبلیغات پزشکی با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید کلینیک یا دکتر مورد نظر را انتخاب کنید و بدون طی کردن مراحل بالا به راحتی از مزیت‌های زیر برخوردار شوید.

 • دسترسی آسان با اینترنت
 • آشنایی با رزومه‌ی پزشک مورد نظر
 • امکان ویزیت آنلاین
 • امکان ویزیت متنی
 • امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های امن


 

آشنایی با خدمات ارائه شده در طراحی سایت پزشکی

علاوه بر قابلیت‌های طراحی سایت در پیشبرد موفق کار پزشک و بیمار، ارائه‌ی خدمات زیر نیز از طریق سایت امکان پذیر است.

 • سامانه‌ی نوبت‌دهی آنلاین
 • تشکیل پرونده‌ی پزشکی آنلاین
 • تجویز نسخه آنلاین
 • ارائه مقالات در حوزه‌ی سلامت

آیا طراحی سایت پزشکی فقط مختص پزشکان است؟

تبلیغات پزشکی از طریق طراحی سایت فقط برای معرفی یک پزشک یا یک کلینیک نیست. آزمایشگاه‌ها هم می‌توانند از طراحی سایت و رعایت سئو سایت پزشکی در معرفی کار خود استفاده کنند. همچنین این امکان برای شرکت‌ها یا فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی وجود دارد که ابزارها و محصولات خود را از این طریق معرفی کنند و مشتری‌های بیشتری را جلب کنند.

آیا استفاده از سایت‌های پزشکی بین همه‌ی افراد عمومیت دارد؟

خوشبختانه یکی از مزیت‌های تبلیغات پزشکی از طریق طراحی سایت پزشکی این است که در دسترس قشر خاصی نیست. تمام افراد جامعه به این نوع از خدمات اینرنتی دسترسی دارند و با آن آشنا هستند.

برای موفقیت در طراحی سایت پزشکی چه کار کنیم؟

هر فردی وقتی پا در یک مسیر می‌گذارد به‌دنبال کسب بهترین نتیجه از اقدامات است. پزشکی که از تبلیغات پزشکی و طراحی سایت پزشکی استفاده می‌کند هم از این قاعده مستثنی نیست. هدف از اجرای این روش بالا بردن تعداد مراجعان در زمان کوتاه‌تر و تامین رضایت آن‌هاست. این اهداف فقط با دسترسی به یک وب سایت حرفه‌ای با ویژگی‌های زیر بدست می‌آید.

 • سایت پزشکی حاوی اطلاعات کامل و جامع پزشکی باشد.
 • اطلاعات قابلیت جذب مخاطب را داشته باشد.
 • نسخه‌ی موبایل و دسکتاب در سایت بهینه شود.
 • اصول بهینه سازی و سئو سایت پزشکی رعایت شود.
 • مطالب وب‌سایت بروز‌رسانی شود.

درصورتی‌که به دنبال تبلیغات پزشکی واستفاده از ابزارهای نوین هستید، با کمک طب مارکتینگ فعالیت‌های خود را گسترش دهید و با طراحی سایت پزشکی کیفیت و کمیت ارائه اقدامات و خدمات پزشکی را گسترش دهید.به‌کارگیری تمام اصول فوق شما را به سمت بهترین نتیجه در تبلیغات پزشکیهدایت می‌کند.

مادرتمامی مراحل اهداف بزرگ شما درکنارتان خواهیم بود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت طب مارکتینگ به          آدرسwww.tebmarketing.comمراجعه فرموده یا با شماره۰۲۱۲۲۶۴۴۷۷۳تماس حاصل فرمایید؛همچنین درصورت نیاز به مشاوره میتوانید درواتس اپ با شماره ۰۹۳۷۹۹۰۰۱۳۴ درارتباط باشید.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: