کد خبر: ۵۳۵۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
آلومینیوم ۳ - فولاد صفر

مصاف دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان با برتری ۳ بر صفر شاگردان رسول خطیبی به پایان رسید.

به گزارش شفاف، در جریان آخرین بازی هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری ۳ بر صفر شاگردان رسول خطیبی به پایان رسید.

در این بازی، توپ و فرصت‌های خلق شده بیش‌تر در اختیار تیم آلومینیوم بود و شاگردان خطیبی در دقایق مختلف بازی به دنبال راهی برای گشودن دروازه فولاد بودند که این تلاش در دقیقه ۵۸ به ثمر نشست و علیرضا نقی‌زاده موفق شد روی آوانتاژ داور در محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت شود و با دوندگی خوبی که داشت توپ را از مدافعان فولاد ربود و موفق شد با یک ضربه پای راست دروازه فولاد را باز کند.

فولادی‌ها در ادامه بازی، شکل هجومی‌تر به بازی خود دادند اما تلاش این تیم نتوانست نتیجه بازی را تغییر دهد و باعث شد گل دوم را دریافت کنند. پوریا آریا کیا در دقیقه ۸۵ موفق شد از پشت محوطه جریمه گل دوم آلومینیوم را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و علی فاتح در دقیقه ۱+۹۰ موفق شد گل سوم آلومینیوم را به ثبت برساند تا در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان خطیبی به پایان برسد.

با این نتیجه آلومینیوم موفق شد اولین پیروزی خود را در این فصل رقابت‌های لیگ برتر به دست بیاورد و با ۴ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار بگیرد. هم‌چنین فولاد  بدون امتیاز در جایگاه شانزدهم  جدول قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: