کد خبر: ۵۳۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

معاون بین‌المللی باشگاه استقلال در مورد پرونده‌ها سرمربی و دو بازیکن پیشین تیم فوتبال این باشگاه توضیح داد.

به گزارش شفاف، حامد افضلی معاون بین‌الملل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره امور بین‌الملل آبی‌پوشان توضیحاتی ارائه کرد که به شرح زیر است:

جلسه استماع (Hearing) رسیدگی به پرونده استراماچونی به صورت آنلاین برگزار شد که در این جلسه، باشگاه استقلال مدارک و مستندات جدیدی به دادگاه ارائه کرد. از هر طرف سه وکیل حضور داشتند و از هر دو طرف، افرادی به‌عنوان شاهد به جلسه دعوت شدند. تاریخ اولیه اعلام شده از سوی CAS برای صدور رأی این پرونده 31 ژانویه 2022 مصادف با 11 بهمن 1400 خواهد بود، اما احتمال تعویق این تاریخ زیاد است.

اینکه می‌گویند در قرارداد استراماچونی بندی وجود دارد که باشگاه استقلال حق هرگونه شکایت را از خود سلب کرده، کذب محض است.

مدارک و مستندات درباره پرونده لئاندرو پادوانی به CAS ارائه شده و به احتمال بسیار زیاد، یک جلسه رسیدگی آنلاین مانند جلسه موضوع استراماچونی برگزار خواهد شد که تاریخ آن هنوز اعلام نشده است. باشگاه در فیفا مبلغ صد هزار دلار محکوم شده است و آماده پرداخت بودیم که پادوانی قبول نکرد، چون می‌خواست پرونده را به CAS ببرد.

دلیل پادوانی برای درخواست غرامت 9 میلیون دلاری، قصور پزشکی از سوی استقلال عنوان شده است. مستندات و دلایل کافی از سوی کادر پزشکی وقت استقلال به CAS ارسال شده که نه تنها قصور پزشکی را رد می‌کند، بلکه نشان‌دهنده ارائه خدمات سریع هنگام حادثه و بعد از آن از سوی کادر پزشکی است.

میلیچ هنوز شکایت نکرده است و مسئولان باشگاه با نماینده او در حال مذاکره هستند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: