کد خبر: ۵۴۵۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با اشاره به ادامه‌دار بودن ثبت‌نام خبرنگاران متقاضی دریافت طرح ترافیک، گفت: از مدیران رسانه‌ها خواست به منظور تخصیص طرح ترافیک خبرنگاری نسبت به تکمیل بانک اطلاعاتی ویژه این موضوع اقدام کنند.

به گزارش شفاف، عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران اظهار کرد: ثبت‌نام خبرنگاران متقاضی دریافت طرح همچنان در سامانه "تهران من" ادامه دارد.

وی با اشاره به شاخص‌های تعیین سهمیه طرح ترافیک برای رسانه‌های مختلف اضافه کرد: چنان‌که قبلاً اطلاع‌رسانی شده بود، سهمیه هر رسانه باتوجه به ویژگی‌هایی از جمله سابقه فعالیت، دوره انتشار، گستره مخاطبان و تعداد خبرنگاران فعال ارزیابی شده و بعد از تشکیل کمیته تسهیم، اختصاص خواهد یافت.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران در ادامه از همه مدیران و مسئولان رسانه‌ها درخواست کرد به منظور تجمیع بانک اطلاعات رسانه‌های فعال در شهر تهران، نسبت به تکمیل فرمی که به این منظور تهیه شده و از پیوند http://yun.ir/fgwk32 قابل دسترسی است، اقدام کنند.

محمدخانی تأکید کرد: بدیهی است تکمیل دقیق این اطلاعات از سوی مدیران رسانه‌ها مبنای تصمیم‌گیری کمیته تسهیم در تخصیص طرح ترافیک ویژه خبرنگاران رسانه‌های مختلف خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: