کد خبر: ۵۴۶۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴

با اعلام نتایج بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه تهران، مصاحبه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده اولیه اعلام شده است از امروز سه‌شنبه ۱۷ خرداد ماه آغاز شده و تا ۲۴ خرداد ادامه دارد.

به گزارش شفاف، ‌متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ که فرم ثبت نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تکمیل کرده‌اند، می‌توانند برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه فوق ایجاد کرده‌اند؛ وارد سامانه مذکور شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود مطلع شوند.

جلسات مصاحبه کلیه رشته یا گرایش‌ها همزمان با جلسات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. لذا برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی از طریق وبگاه دانشکده‌های مرتبط اعلام خواهد شد.

 ارائه معرفی نامه حوزه نظام وظیفه به عنوان گواهی موقت کارشناسی ارشد برای داوطلبان ذکور کفایت می‌کند.

ضروری است داوطلبان جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از تغییرات احتمالی به طور مستمر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران به نشانی Academics.ut.ac.ir و سایت دانشکده‌های ذی ربط مراجعه نمایند.

با اعلام دانشگاه تهران، نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان پس از مصاحبه از طریق وبگاه این دانشگاه به نشانی https://academics.ut.ac.ir اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: