کد خبر: ۵۴۶۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹

معاون اول رئیس‌جمهور بر دقت و سرعت هر چه بیشتر در انجام حسابرسی صورت های مالی مناطق آزاد تأکید کرد.

به گزارش شفاف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد مخبر در دومین جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی در دولت سیزدهم عصر امروز (سه شنبه) بر جذب سرمایه گذاری و توسعه صادرات تاکید کرد.
آقای مخبر گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا جذابیت صادرات نسبت به واردات در مناطق آزاد افزایش پیدا کند و اهمیت این موضوع در بودجه‌های سالانه و سرمایه گذاری‌ها مشهود باشد. 
معاون اول رئیس جمهور همچنین با بیان اینکه باید در دوره جدید شاهد دقت و سرعت هر چه بیشتر در انجام حسابرسی صورت‌های مالی سازمان مناطق آزاد کشور باشیم خاطرنشان کرد: حسابرسی‌ها و صورت‌های مالی باید به روز باشد و شاهد تأخیر در انجام این امور نباشیم.
در این جلسه که وزرای کشور، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون اجرایی رییس جمهور نیز حضور داشتند، سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی گزارشی از مصوبات نخستین جلسه شورای عالی در دولت سیزدهم ارائه کرد.
در این نشست همچنین برخی موضوعات و پیشنهادات از سوی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.
نصاب معاملات مناطق آزاد تجاری – صنعتی برای سال ۱۴۰۱، اساسنامه سازمان‌های مناطق آزاد جدیدالتأسیس، اصلاح اساسنامه شرکت سرمایه گذاری و توسعه مناطق آزاد ماکو، تدقیق محدوده و طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه، طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی سبزوار، اصلاح محدوده منطقه ویژه اقتصادی لرستان و تعیین محدوده و موضوع فعالیت و سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی بروجرد از جمله مصوبات جلسه امروز بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: